Danuta Stenka Nauka języków obcych - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Danuta Stenka Nauka języków obcych - książki, ebooki i audiobooki

Niepowtarzalna barwa, dojrzałość interpretacji, umiejętność budowania nastroju – to właśnie sprawia, że audiobooki Danuty Stenki mają w sobie coś więcej niż tylko nagranie literatury. To spotkanie z tekstem, w którym głos prowadzi słuchacza przez każdą emocję, każde napięcie, każdą refleksję. Aktorka od lat uznawana jest za jedną z najlepszych interpretatorek książek w Polsce i nie bez powodu – jej nagrania to osobne doświadczenie, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Danuta Stenka potrafi z równą swobodą czytać klasykę, jak i nowoczesne powieści psychologiczne czy obyczajowe. Jej głos świetnie sprawdza się zarówno w tekstach wymagających oraz w lekkich – zawsze pełen skupienia, precyzji i emocjonalnej prawdy.

Audiobooki, które angażują

Jeśli szukasz nagrań, które naprawdę wciągają, sięgnij po audiobooki Danuty Stenki. Wśród nich znajdziesz m.in. Czułą przewodniczkę Natalii de Barbaro, Dom duchów Isabel Allende czy Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej. Niezależnie od gatunku, interpretacja Stenki sprawia, że tekst zyskuje nową głębię. To nie jest lektura – to teatr jednego głosu.

Świetnie radzi sobie z rolami wymagającymi dystansu, ironii, ale też subtelnego napięcia czy czułości. Jej interpretacje mają rytm i dynamikę, która przyciąga uwagę nawet przy dłuższych tekstach.

Choć Danuta Stenka znana jest przede wszystkim jako wybitna interpretatorka literatury, w jej dorobku znajdują się również publikacje autobiograficzne oraz książki będące zapisem poruszających rozmów. To okazja, by poznać ją z innej strony – jako osobę wrażliwą, uważną i pełną klasy, która potrafi opowiadać o sztuce i codzienności z niezwykłą szczerością. Jeśli interesują Cię takie teksty w wersji elektronicznej, sięgnij po ebooki Danuty Stenki – wygodne do czytania w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś.

A może coś zupełnie innego?

Gdy masz ochotę na coś mniej emocjonalnego, sięgnij po książki z kategorii biografie i wspomnienia. To opowieści o ludziach, których życie naprawdę porusza – aktorach, naukowcach, sportowcach. Świetne do słuchania i czytania naprzemiennie – także w wykonaniu Danuty Stenki.

Co znajdziesz w kategorii: Nauka języków obcych

W kategorii tej zawarte są podręczniki, słowniki, rozmówki, pomoce naukowe, a także repetytoria służące do nauki języków obcych. Znajdziemy tutaj publikacje wydawnictw specjalizujących się w tworzeniu kursów do nauki języków obcych – jak wydawnictwo Lingo, którego oferta powstaje w oparciu o międzynarodowe standardy i klasyfikacje. Najwięcej książek poświęconych jest nauce języka angielskiego, ale znaleźć tu możemy również pomoce do nauki języków niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, japońskiego czy łaciny. W kategorii „Nauka języków” znajdują się nie tylko tradycyjne podręczniki, ale także kursy specjalnie przygotowane dla seniorów czy dzieci, a także kursy języka polskiego dla cudzoziemców. Możemy tu również odnaleźć rozmówki i słowniki specjalne, np. „Angielski w pracy i biznesie”, „Słownik synonimów języka niemieckiego”, „Idiomy języka angielskiego”, „Biblia polsko-angielska”, „Angielski u lekarza” czy „Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski, angielsko-polski”. Ciekawą alternatywę dla nauki języka angielskiego proponuje wydawnictwo Poltex. Oferują oni teksty klasyki literatury światowej przygotowane w taki sposób, by pomóc w nauce dzięki czytaniu i jednoczesnemu słuchaniu tekstu w języku angielskim oraz wykonywaniu specjalnych ćwiczeń po każdym rozdziale. W ich ofercie znajdują się takie kanoniczne utwory jak “The Adventures of Sherlock Holmes” Arthura Conana Doyle’a, “Anne of Green Gables” Lucy Maud Montgomery, “The Secret Garden” Frances Hodgson Burnett, “Frankenstein” Mary Shelley, “Alice in Wonderland” Lewisa Carrolla czy “The Picture of Dorian Gray” Oscara Wilde’a.