Majówkowy Maraton Czytelniczy

Meg Adams Prawo - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Meg Adams Prawo - książki, ebooki i audiobooki

Meg Adams jest polską, ukrywającą się pod pseudonimem, autorką literatury obyczajowej i romansów doprawionych elementami powieści sensacyjnej. Należy do Grupy Literackiej Ailes. Jedną z jej najpopularniejszych książek jest powieściowy debiut pisarki „Architektura uczuć”.

Meg Adams – autorka romansów o ścisłym umyśle

Adams wychowała się na Śląsku, gdzie razem z mężem i dzieckiem mieszka do dzisiaj. Miastem, które darzy wielką sympatią i sentymentem jest Kraków. Pisarka spędziła tam kilka lat, które zawsze bardzo miło wspomina. Autorka „Architektury uczuć”, mimo iż czytelnikom dała się poznać jako twórczyni pełnych emocji romansów, jest i zawsze była ścisłym umysłem. Z zawodu jest informatykiem i inżynierem. Meg Adams prowadzi „podwójne życie” łącząc pracę zawodową z pisaniem pikantnych powieści.

Swój czas prywatny dzieli między domowymi pracami, czytaniem książek, pieczeniem i przede wszystkim rozmyślaniem nad nowymi pomysłami na powieści. Jest fanką „Gry o tron” i słodkich wypieków, zwłaszcza własnych.

Literackie początki

Zanim Meg Adams wydała swoją pierwszą powieść publikowała na Wattpadzie, stronie (lub aplikacji) umożliwiającej publikację wierszy, opowiadań i innych gatunków literackich. Dołączyła także do Grupy Literackiej Ailes. Zadebiutowała w 2018 roku – jej opowiadanie pod tytułem „Symfonia znaków” zostało wydane w antologii grupy Ailes.

Powieściowy debiut Meg Adams

Jej debiutancka powieść nosi tytuł „Architekt uczuć”. Książka z miejsca zachwyciła czytelniczki. David Arnaud, światowej sławy architekt przyjeżdża do Polski, żeby zrealizować prestiżowy projekt. Mężczyzna nie podejrzewa, że ta wizyta odmieni jego życie na zawsze. Niechętny do miłości i kompromisów David musi współpracować z charyzmatyczną Oliwią. Para, po początkowej niechęci, rozpoczyna pełną zmysłowości grę o dominację, nie tylko w pracy. Mężczyzna ukrywa jednak śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę. Uwikłany w brudne porachunki, postawi na szali życie Oliwii i swoje własne. „Architektura uczuć” została wydana w 2019 roku przez wydawnictwo NieZwykłe.

„Ochroniarz” Meg Adams

„Ochroniarz” to powieść wydana w maju 2020 roku. Autorka łączy w niej romans, kryminał i sensację. Lena Mejer ma z pozoru wszystko – ma własną firmę kosmetyczną, prowadzi ciekawe życie. Nie brak jej też pieniędzy. Kobieta dobrze maskuje smutek i bolesną przeszłość. Kiedy zaczyna dostawać pogróżki, za namową przyjaciół postanawia zatrudnić prywatnego ochroniarza. Nikolaj Aleksandrow jest w połowie Polakiem, a w połowie Rosjaninem. Mężczyzna stara się podejść do zlecenia profesjonalnie, ale rosnące napięcie między nim i Leną utrudnia mu pracę. A to dopiero początek kłopotów. Okazuje się, że oboje coś przed sobą ukrywają, a sytuacja w jakiej się znaleźli jest dużo bardziej niebezpieczna, niż mogli przypuszczać.

Seria „Nieczysta gra”

„Nieczysta gra” to nowa seria powieściowa Meg Adams. Otwierają ją wydane w grudniu 2020 roku „Gangsterskie porachunki”. Życie Joanny Maj od zawsze pełne było zabawnych wpadek. Kiedy pewnego razu kobieta znajduje mandat za wycieraczką samochodu, od razu udaje się na komisariat, aby wyjaśnić sprawę. Na miejscu, na jej drodze staje Piotr Górski, przystojny policjant. Mężczyzna od razu wpada Joannie w oko. Na szczęście zainteresowanie okazuje się wzajemne. Pełna namiętności znajomość szybko pozwala zapomnieć Aśce o jej złej passie. Nagle jednak zachowanie Piotra zmienia się o 180 stopni – z gorącego partnera zmienia się w zimnego drania. Na jaw wychodzą tajemnice mężczyzny i jego podwójne życie. Joanna będzie musiała wziąć udział w nieczystej grze, której stawką może okazać się jej życie. Oprócz powieści, Meg Adams pisze także opowiadania, które znalazły się w następujących antologiach „Niegrzeczne święta” i „Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna”.

W księgarni internetowej Woblink możecie kupić książki Meg Adams w formie elektronicznej – jako ebooki i audiobooki.

Źródło zdjęcia: Zdjęcie Autorskie

Co znajdziesz w kategorii: Prawo

Publikacje znajdujące się w kategorii „Prawo” w księgarni internetowej Woblink.com dotyczą przede wszystkim systemu norm prawnych, dyrektyw postępowania, funkcjonowania państwa, działania społeczeństwa, ustaleń organów władzy, odpowiedzialności publicznej oraz działania służb związanych z prawidłowym funkcjonowaniem państwa. Znajdują się tu również kodeksy prawne, zbiory przepisów czy ustaw, informacje dotyczące spraw kadrowych i prawa pracy, a także wszelkie publikacje opisujące znaczące zmiany zachodzące w prawie. Kategoria „Prawo” zawiera takie pozycje jak „Świadczenia dla pracowników – podatki, ZUS, ewidencja”, „Jakie są konsekwencje wycofania środka trwałego z prowadzonej działalności gospodarczej”, „Jakie są skutki zastosowania nieprawidłowej stawki podatku u sprzedawcy i nabywcy”, „KPA Komentarz – Kodeks Postępowania Administracyjnego”, „RODO w szkole i przedszkolu. Praktyczny przewodnik wdrażania nowych przepisów krok po kroku”, „Jak udzielać urlopu dla poratowania zdrowia od stycznia 2018. Wskazówki, procedury, wzory dokumentów”, „Perspektywa rozwoju podejścia procesowego. Szanse i ograniczenia”, „Prawa człowieka i ich granice”, „Polskie interpretacje ustroju i prawa Trzeciej Rzeszy (1933–1989)”, „Wzorcowy plan kont w kontekście polityki rachunkowości” czy „Nagroda jubileuszowa oraz dodatek za wysługę lat w oświacie. Jak prawidłowo wyliczyć staż pracy”. Znalazły się tu również następujące publikacje: „7 powodów, dla których warto podpisać z pracownikiem umowę o powierzeniu mienia” Piotra Szulczewskiego, „Jak prawidłowo tworzyć przepisy zakładowe” Sebastiana Kryczki oraz „Zakaz reformationis in peius w ogólnym postępowaniu administracyjnym” Agnieszki Skóry.