Nie ma nic piękniejszego niż całkowite oderwanie się od świata u boku ukochanej osoby, do tego w miejscu, w którym hałas, chciwość i nienawiść można zastąpić spokojnym, prostym życiem. Tylko czy takie miejsce naprawdę istnieje? A nawet jeśli, to jak to możliwe, że dyszące żądzą mordu potwory jeszcze go nie unicestwiły? Tego dowiemy się na ostatniej prostej z wyrzutkami Pokolenia X w chwili, gdy wszystkie przewidywania spełniają się na ich oczach. Album zawiera zeszyty Deadly ...
Grzechy muszą zostać odpokutowane, a niewielu ma ich tyle, co uczniowie Kings Dominion. Stare animozje dochodzą do głosu, a mroczne sekrety zostają ujawnione, gdy najbardziej śmiercionośni ludzie na ziemi spotykają się po raz ostatni. Album zawiera zeszyty Deadly Class #49-52. CIEKAWOSTKI: komiks został zaadaptowany do formy serialu telewizyjnego. Można go oglądać na HBO GO pt. "Szkoła zabójców".
Ernie Ray Clementine - wulgarny półanalfabeta i uzależniony od narkotyków członek motocyklowego gangu przypadkiem zostaje najpotężniejszym superszpiegiem na świecie. Nowy tytuł od Ricka Remendera wspartego tym razem przez cały poczet najwybitniejszych współczesnych rysowników (w tym Erica Powella i Wesa Craiga). Myśleliście, że "Deadly Class" jest bezkompromisowe? Poczekajcie na '"Szumowinę".
Mroczne i komiczne spojrzenia na lata 80 przez pryzmat alternatywnej wrażliwości Ricka Remendera. Ciąg dalszy niezwykle burzliwej historii Marcusa Lopeza Arguello i innych uczniów Kings Dominion. Album zawiera zeszyty Deadly Class #36-39.
CIEKAWOSTKI:
komiks został zaadaptowany do formy serialu telewizyjnego. Można go oglądać na HBO GO pt. "Szkoła zabójców".
Myślicie, że Deadly Class przyzwyczaiła was już do swojej bezkompromisowości? To sprawdźcie, co Rick Remender i Wes Craig zaserwowali swoim bohaterom w siódmej odsłonie serii. Album zawiera zeszyty Deadly Class #32-35.
CIEKAWOSTKI:
komiks został zaadaptowany do formy serialu telewizyjnego. Można go oglądać na HBO GO pt. "Szkoła zabójców".
W Kings Dominion rozpoczyna się kolejny rok szkolny. Powracają starzy znajomi, w miejsce nieobecnych pojawiają się nowi bohaterowie. Ale problemy pozostają z grubsza te same. Każdy kto pamięta zakończenie tomu 4 wie, że jest na co czekać
komiks został zaadaptowany do formy serialu telewizyjnego. Można go oglądać na HBO GO pt. "Szkoła zabójców".
Książka jest dokumentem piśmienniczym, obszernym zazwyczaj zapisem wszelkiej ludzkiej myśli. Występuje w postaci wielostronicowej publikacji o określonej liczbie stron i trwałym charakterze.
Postać dzisiejszej książki drukowanej ma formę kodeksu będącego zbiorem kartek połączonych grzbietem. Taki sposób utrwalania zapisu w momencie upowszechnienia pergaminu zastąpił wcześniejszą formę dokumentu piśmienniczego, jakim był zwój.
Według definicji Słownika języka polskiego PWN książka jest złożonym oraz oprawionym arkuszem papieru zadrukowanym tekstem o charakterze literackim, użytkowym bądź naukowym. Jednak współcześnie definicja ta powinna zostać poszerzona o książki elektroniczne będące cyfrowym odpowiednikiem tych drukowanych. Do książek elektronicznych zaliczane są zarówno ebooki, jak i audiobooki. Treść utrwaloną w formie elektronicznej można odczytać za pomocą odpowiedniego oprogramowania na laptopach, tabletach, smartfonach, a przede wszystkim na przeznaczonych do tego celu czytnikach.
E-książki odgrywają bardzo dużą rolę. Podjęty jakiś czas temu proces digitalizacji książek umożliwia dostęp do światowych zasobów wiedzy znacznie większej liczbie osób. Zbiory ksiąg to niepodważalne światowe dziedzictwo kultury, jednak ze względu na ograniczoną możliwość szybkiego dostępu do przechowywanych w księgozbiorach publikacji, a także brak możliwości jakiegokolwiek dostępu do dzieł o znacznej wartości historycznej proces digitalizacji daje szansę na udostępnianie światowych dzieł szerokiej masie odbiorców.
Okładka to wszystko, co zostało od zewnątrz trwale złączone ze znajdującym się w środku wkładem. Składa się z przedniej i tylnej okładziny (potocznie zwanej okładką), a także z grzbietu okładki. To właśnie okładka definiuje i określa ostateczny wygląd książki, gdyż determinuje między innymi sposób, w jaki łączą się ze sobą wszystkie kartki i jaka jest wewnętrzna budowa książki. Oprawy mogą być miękkie, twarde czy też zintegrowane – różnią się przede wszystkim wielkością, wagą, wytrzymałością oraz ceną. Przykładowo książki w twardej oprawie są większe, cięższe, bardziej wytrzymałe i droższe od tych w miękkiej.