Opis treści
Każdemu zdarza się czasami rozglądać się, szukać czegoś i nie widzieć tego, czego się szuka. Po czym okazuje się, że poszukiwany przedmiot leżał tuż obok.
Tak bywa również ze sprawami niematerialnymi i o tym opowiada kolejna historia autorstwa Tadeusza Rucińskiego, która podobnie jak inne prezentowane wcześniej w jego audycjach opowiadania ukazała się w formie audiobooka.
To pogodna, pełna mądrości opowieść skierowana do dzieci. Pomaga zrozumieć szereg ważnych zagadnień, odnosi się zarówno do współczesnego życia, przykładów z codzienności, ale nawiązuje także do Ewangelii.
Chętnie sięgają po te nagrania i dzieci, i dorośli, którzy czasami chcieliby poważnie porozmawiać z maluchami, ale nie wiedza, jak zacząć. To doskonały wstęp, a przy okazji mądra, pogodna rozrywka, która świetnie sprawdza się także jako opowieść przed zasnięciem.
O jasnowidzach, czarnowidzach, daleko- i krótkowidzach. I o tytułowym słabowidzu, który pewnego dnia dostrzegł cud.
„Słaboiwidz” oraz inne opowiadania Tadeusza Rucińskiego w wersji audio czytają Agnieszka Żuber i autor.
„”, Tadeusz Ruciński – jak słuchać audiobook?
Audiobooka „”, tak jak i pozostałe książki w formacie elektronicznym przesłuchacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na jakimkolwiek urządzeniu obsługującym pliki mp3 (także komputer). Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również odsłuchać darmowy fragment audiobooka.
A jeśli wolisz czytać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako ebook (epub oraz mobi).