Артем Захарченко - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Артем Захарченко - książki, ebooki i audiobooki

2009 року Артем Захарченко захистив кандидатську дисертацію на тему «Виникнення і розвиток медіа-мистецтв у системі масової комунікації» у Wayback Machine., в якій довів, що всі медіа-мистецтва, починаючи від художньої фотографії, і закінчуючи гіпертекстовою та інтерактивною літературою, проходять через однакові етапи розвитку і суспільного сприйняття.

Артем Захарченко з 2010 року викладає в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на кафедрі мультимедійних технологій і медіадизайну. Зокрема, розробив і читає курс «Підтримка сайту», який базується на проектному методі: студенти, розбиті на малі групи, створюють тематичні інформаційні сайти, при цьому семестрова оцінка великою мірою базується на показниках відвідуваності цих сайтів. Група, чий сайт залучив максимальну кількість унікальних відвідувачів, отримує максимальну оцінку, решта груп — бали пропорційно кількості користувачів, залучених їх проектами. Для студентів цього курсу створено інтерактивний підручник«Інтернет-медіа», а також онлайн-курс«Інтернет-медіа» у Wayback Machine. на сервісі Prometheus.

2015 року започаткував проектМедіа-розвідка, що базується на авторській методиці вимірювання впливу інтернет-публікацій на Facebook-юзерів. Проект регулярно публікує результати своїх досліджень на сайті «Українська правда».

Працював журналістом та редактором у декількох провідних українських медіа. Зокрема, був випусковим редактором видання Економічна правда, журналістом Інвестгазети, головним редактором сайту та медіа-стартапу Висновки. Серед публікацій, які отримали найбільшу популярність —«Зона проїдання» у Wayback Machine., стаття, що в розпалі Революції гідності розвінчала міф про те, нібито Донбас «годує» Україну.

З 2016 року Артем Захарченко залишив практичну журналістику і почав працювати медіа-аналітиком. Нині — голова аналітичного відділу Центру контент-аналізу.