Bony podarunkowe na Święta

Сергій Мартинюк - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Сергій Мартинюк - książki, ebooki i audiobooki

(28.12.1987)— лідер і вокаліст українського гурту «Фіолет», засновник низки супутніх сайд-проектів, арт-директор «Бандерштату» — одного з найбільших українських фестивалів, поет, прозаїк.

Сергій народився в місті Дубно на Рівненщині. Закінчив середню школу в Дубні та історичний факультет (за спеціальністю «Політологія») Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки в Луцьку.

Його перші публікації побачили світ у 2003 році на сторінках дубенського тижневика «Дзеркало +». Роком пізніше став призером Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з дослідженням на тему «Геральдика Рівненщини».

З 2004 до 2009 року Сергій Мартинюк активно займався громадською діяльністю, брав участь у Помаранчевій революції, працював головним редактором кількох молодіжних видань у Луцьку, був їх постійним автором.

У 2007 році став ідейним натхненником та співорганізатором одного з найдавніших та найрепрезентативніших музичних фестивалів сучасної України — «Бандерштат», що пропагує проукраїнський стиль мислення, українську мову, культуру, життєву активність тощо. Сергій і сьогодні є арт-директором цього масштабного заходу.

У 2009 році Сергій Мартинюк заснував музичний гурт «Фіолет», один із найпопулярніших молодих поп-рок колективів країни, на рахунку якого чотири повноцінних альбоми, активні теле- і радіоротації, понад десять всеукраїнських турів і десятки тисяч прихильників по всій країні.

Роман «Капітан Смуток» та поетичну зібрку «Реп’яхи», які пропонує читачам видавництво «Фабула»,— перші й, на наш погляд, вдалі спроби талановитого музиканата і письменника опанувати нові форми творчості.