Kicia Kocia bawi się z Nunusiem. Braciszek pokazuje jej różne przybory i narzędzia, a ona zgaduje, co Nunuś robi. Jakie pomysły ma mały kotek?
Książeczki o Nunusiu drukowane na twardych, kartonowych stronach przeznaczone są dla najmłodszych czytelników dopiero rozpoczynających swoje przygody z literaturą.
Kicia Kocia przeżyła niesamowitą przygodę: interwencję prawdziwego policjanta. Sprawdź, czy pan policjant chciał aresztować Kicię Kocię!
Kicia Kocia to seria książeczek stworzona z myślą o najmłodszych: 2-6-latkach. Opowiada o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach. Wspólnie z Kicią Kocią dziecko odkrywa świat i uczy się, jak poruszać się w codziennym życiu.
Kicia Kocia bardzo lubi śpiewać. Śpiewa przy myciu zębów, na huśtawce, gdy idzie do przedszkola, a nawet kiedy kładzie się spać. Pewnego razu na spacerze zobaczyła orkiestrę dętą i zapragnęła założyć zespół muzyczny - oczywiście razem ze swoimi przyjaciółmi, Packiem, Juliankiem i Adelką. Wszyscy prędko nauczyli się grać, przy okazji poznając wiele instrumentów muzycznych. Na koniec odbył się wspaniały koncert. Serię polecamy małym czytelnikom począwszy od 2 roku życia....
Kicia Kocia wybrała się na spacer po mieście. Jedzie tramwajem do centrum, gdzie jest mnóstwo ludzi i samochodów. Kicia Kocia uczy się poruszać w wielkim mieście, przechodzić przez jednię i uważać na ruch pojazdów. Podobnie jak w poprzednich kolorowankach, dużo tu miejsca do bazgrania i samodzielnego malowania.
Kicia Kocia bawi się lalkami, potem klockami i wyciąga bardzo dużo rzeczy. Może jeszcze pobawi się w sklep? Ale dzwoni Pacek i proponuje wyjście na plac zabaw. Tata się godzi, tylko przedtem Kicia Kocia musi posprzątać. Nie bardzo wie, od czego zacząć... Kicia Kocia musi nauczyć się sprzątać.
Ulubienica maluchów Kicia Kocia będzie miała braciszka! Mała kotka przygotowuje się na jego przybycie, ścieli mu łóżeczko i podarowuje ulubiona zabawkę. Kiedy jednak Nunuś pojawia się w domu, okazuje się, że mama zajmuje się tylko nim. Kicia Kocia jest zaniepokojona. Czy mama jeszcze ją kocha?
Kolejnym tom ulubionej serii przedszkolaków. Kicia Kocia bawi się w parku z przyjaciółmi - Adelką, Packiem i Juliankiem, a także z nowym kolegą Marcysiem. Marcyś proponuje zabawę w porywanie księżniczek, która ani Kici Koci, ani Adelce w ogóle się nie podoba. Trzeba wytłumaczyć Marcysiowi, że dobra zabawa to taka, która podoba się wszystkim.
Kicia Kocia lubi spędzać czas z Packiem, Adelką i Juliankiem. To jej najlepsi przyjaciele! Razem grają w piłkę, razem urządzają pikniki, razem bawią się na placu zabaw i w przedszkolu. Spotykają tam też inne dzieci, np. Kubę, który jeździ na wózku, ale świetnie gra w piłkę ręczną, albo Antka, który niedosłyszy, ale jest bardzo pomocny, i zaprzyjaźniają się z nimi. Miło jest bawić się z przyjaciółmi!
Bestsellerowa seria o Kici Koci teraz w języku angielskim! The Polish bestselling series now available in English! Kitty Kotty, the cheeky little kitten, will take you everywhere, even into space! But also to the library, preschool, swimming pool, playground, beach, or on a train journey. With Kitty Kotty children can do some tinkering and recycling, they can cook, play musical instruments and much more! Children will never get bored with Kitty Kotty!
Kicia Kocia i Nunuś lubią zimę i zabawy na śniegu. Razem z nimi mali czytelnicy zobaczą, jak wygląda zima w mieście, w parku, a także na wsi i w lesie. Co robią zimą zwierzęta? Co jedzą? W co zimą bawią się dzieci? Najmłodsi poznają odpowiedzi na te pytania, otwierając kolejne okienka z Kicią Kocią i Nunusiem.
Kicia Kocia i jej przyjaciele wybierają się na... prawdziwy plener malarski! Ale co to właściwie znaczy? Otóż dzieci będą malować obrazy na łonie natury, jak prawdziwi artyści! Każdy już ma pomysł na swoje dzieło sztuki, ale Kicia Kocia jest smutna, bo nie może się zdecydować, co namalować. Na szczęście z pomocą przychodzą przyjaciele.
Piąta już z kolei kartonowa książka z otwieranymi okienkami dla najmłodszych wielbicieli Kici Koci i Nunusia. Tym razem w okienkach ukrywają się przedstawiciele różnych zawodów, od zwyczajnych jak krawcowa i krawiec, kucharka i kucharz do niezwyczajnych, jak kosmonautka i kosmonauta. Dla Kici Koci i Nunusia wszystkie zawody są fascynujące!
Kolejna książka z otwieranymi okienkami w uwielbianej przez maluchy serii. Kicia Kocia i Nunuś ubrali się odświętnie i wraz z przyjaciółmi Adelką, Packiem i Juliankiem poszlido teatru. Rozsunęła się kurtyna i zaczęłosię przedstawienie o morskiej wyprawie, które Nunusiowi i pozostałym dzieciom bardzo się spodobało. Wyprawa do teatru to prawdziwa przygoda. Możesz w niej uczestniczyć, otwierając kolejne okienka!