Danuta Stenka Internet, komputery, informatyka - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Danuta Stenka Internet, komputery, informatyka - książki, ebooki i audiobooki

Niepowtarzalna barwa, dojrzałość interpretacji, umiejętność budowania nastroju – to właśnie sprawia, że audiobooki Danuty Stenki mają w sobie coś więcej niż tylko nagranie literatury. To spotkanie z tekstem, w którym głos prowadzi słuchacza przez każdą emocję, każde napięcie, każdą refleksję. Aktorka od lat uznawana jest za jedną z najlepszych interpretatorek książek w Polsce i nie bez powodu – jej nagrania to osobne doświadczenie, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Danuta Stenka potrafi z równą swobodą czytać klasykę, jak i nowoczesne powieści psychologiczne czy obyczajowe. Jej głos świetnie sprawdza się zarówno w tekstach wymagających oraz w lekkich – zawsze pełen skupienia, precyzji i emocjonalnej prawdy.

Audiobooki, które angażują

Jeśli szukasz nagrań, które naprawdę wciągają, sięgnij po audiobooki Danuty Stenki. Wśród nich znajdziesz m.in. Czułą przewodniczkę Natalii de Barbaro, Dom duchów Isabel Allende czy Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej. Niezależnie od gatunku, interpretacja Stenki sprawia, że tekst zyskuje nową głębię. To nie jest lektura – to teatr jednego głosu.

Świetnie radzi sobie z rolami wymagającymi dystansu, ironii, ale też subtelnego napięcia czy czułości. Jej interpretacje mają rytm i dynamikę, która przyciąga uwagę nawet przy dłuższych tekstach.

Choć Danuta Stenka znana jest przede wszystkim jako wybitna interpretatorka literatury, w jej dorobku znajdują się również publikacje autobiograficzne oraz książki będące zapisem poruszających rozmów. To okazja, by poznać ją z innej strony – jako osobę wrażliwą, uważną i pełną klasy, która potrafi opowiadać o sztuce i codzienności z niezwykłą szczerością. Jeśli interesują Cię takie teksty w wersji elektronicznej, sięgnij po ebooki Danuty Stenki – wygodne do czytania w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś.

A może coś zupełnie innego?

Gdy masz ochotę na coś mniej emocjonalnego, sięgnij po książki z kategorii biografie i wspomnienia. To opowieści o ludziach, których życie naprawdę porusza – aktorach, naukowcach, sportowcach. Świetne do słuchania i czytania naprzemiennie – także w wykonaniu Danuty Stenki.

Co znajdziesz w kategorii: Internet, komputery, informatyka

Kategoria „Internet, komputery, informatyka” zawiera publikacje skupiające się na wszystkich zagadnieniach związanych z siecią, komputerami, programami komputerowymi czy oprogramowaniem. Książki z tej kategorii poświęcone są w głównej mierze programowaniu – znajdują się tu m.in. podręcznik „Wstęp do informatyki” Jacka Lembasa i Rafała Kawy przeznaczony dla studentów pierwszego roku kierunków informatycznych, poradnik „Sztuka dobrego programowania” Krzysztofa Jassego i Andrzeja Ziemkiewicza, w którym dobre rady znajdą zarówno początkujący, jak i zaawansowani programiści, poradnik „Java. Uniwersalne techniki programowania” pod redakcją naukową Krzysztofa Barteczki dotyczący programowania w języku Java, podręcznik „HTML. Tworzenie stron www i programów desktopowych” Rafała Strychalskiego (podzielony na 3 części: dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych). Znajdują się tu także poradniki z innych dziedzin, jak np. e-commerce („Narzędzia Google dla e-commerce” Krzysztofa Marca), marketingu internetowego („AdWords i Analytics” Krzysztofa Marca i Tomasza Trzósły), praktyk zwinnych („W poszukiwaniu zwinności w architekturze systemów IT” Krzysztofa Bończaka”), rzeczywistości wirtualnej („Rzeczywistość wirtualna (VR) dla każdego – Aframe i HTML 5” Krzysztofa Wońka). Nie brakuje również pozycji dla dzieci, które już od małego chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem w Scratchu, Pythonie czy Javie („Bawimy się, programując w Scratchu” i „Twórz własne gry komputerowe w Pythonie” Ala Sweigarta, „JavaScript dla dzieci. Programowanie na wesoło” Nicka Morgana), grafiką komputerową („Piksele, wektory i inne stwory” Alicji Żarowskiej-Mazur i Dawida Mazura), produkcją filmową („Zostań gwiazdą YouTube'a” Nicka Willoughby’ego).