Magdalena Kordel Internet, komputery, informatyka - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Magdalena Kordel Internet, komputery, informatyka - książki, ebooki i audiobooki

Magdalena Kordel jest jedną z najpopularniejszych polskich autorek literatury kobiecej. W swoich książkach łączy romans z powieścią obyczajową. Jest znana przede wszystkim z cykli „Miasteczko” i „Malownicze”. Autorka opublikowała dotychczas prawie 20 powieści.

Magdalena Kordel jest pomysłodawczynią akcji „Kto napisze ze mną książkę?”. Akcja ma na celu pomoc początkującym autorom i umożliwić im literacki debiut. W jej ramach wydano kilka tomów opowiadań. Oprócz pisania książek autorka „Serca w skowronkach” prowadzi razem z mężem agencję wydawniczo-reklamową. Prywatnie pisarka sporo podróżuje, gotuje i czyta. Mieszka w Otwocku razem z mężem i dwójką dzieci.

Książki Magdaleny Kordel ‒ połączenie powieści obyczajowej i romansu

Magdalena Kordel zaczęła pisać, aby uporać się z przeszłością. Szybko okazało się jednak, że jej książki cieszą się ogromną popularnością, a grono oddanych czytelników powiększa się z każdą kolejną powieścią. Zadebiutowała wydaną w 2015 roku książką „48 tygodni”. To lekka i zabawna historia losów Nataszy, która przywołuje uśmiech nawet w wyjątkowo ponury dzień. Największą popularnością cieszą się jej serie. W cyklu „Uroczysko” ukazały się tytuły „Uroczysko”, „Sezon na cuda” i „Wino z Malwiną”. Na serię „Miasteczko” składają się „Serce z piernika”, „Serce w skowronkach” oraz „Serce w obłokach”. Najdłuższym cyklem powieściowym autorki jest „Malownicze”, w ramach którego ukazało się dotychczas pięć powieści: „Wymarzony dom”, „Wymarzony czas”, „Tajemnica bzów”, „Nadzieje i marzenia” oraz „Pejzaż z Aniołem”. W serii „Wilczy dwór” ukazała się natomiast tylko jedna książka „Córka wiatrów”.

„Nieświęty Mikołaj” i „Antolka”

Oprócz cykli Magdalena Kordel ma w swoim dorobku również kilka osobnych powieści, jak na przykład piękna, pełna ciepła świąteczna opowieść „Nieświęty Mikołaj” czy „Antolka”. Tytułowa Antolka nigdy nie poznała swojego ojca, a kłótnie z matką wyczerpują ją. Postanawia porzucić dotychczasowe życie i wyjechać na Mazury, gdzie poznaje Janka. Czy nowa znajomość okaże tylko wakacyjną przygodą, czy może czymś więcej? Ebooki Magdaleny Kordel znajdziecie wyłącznie na Woblink.com

A ja na Ciebie zaczekam

Kolejnym tytułem piórka jednej z ulubionych pisarek Polek jest „A ja na Ciebie zaczekam”. To pełna ciepła, rozgrzewająca świąteczna opowieść o miłości, nadziei oraz cudach, na które nigdy nie jest za późno. Emilia budzi się w szpitalu. Mówi w niezrozumiałym języku, a jedną osobą, która ją rozumie, jest pielęgniarka z Polski. Ernestyna ciągle myśli o rodzinnej Warszawie. Zrobi wszystko, aby jeszcze ten jeden raz stanąć w bramie na Nowym Świecie i wypatrywać zbłąkanego wędrowca. Anastazja kolejny raz nie dostaje się na wymarzone studia. Jakby tego było mało, nie ma pracy. Pocieszenie znajduje w pysznej gorącej czekoladzie i rozmowach z pewnym starszym panem w kawiarni Wedla. Bohaterki dzieli prawie wszystko, jednak łączy najważniejsze – w te święta będą potrzebować prawdziwego cudu.

Jeśli lubicie czytać opowieści o miłości, determinacji i kobiecej sile, koniecznie sięgnijcie po prozę Magdaleny Kordel. Powieści autorki w formie książek papierowych, ebooków i audiobooków znajdziecie w księgarni internetowej Woblink.

Co znajdziesz w kategorii: Internet, komputery, informatyka

Kategoria „Internet, komputery, informatyka” zawiera publikacje skupiające się na wszystkich zagadnieniach związanych z siecią, komputerami, programami komputerowymi czy oprogramowaniem. Książki z tej kategorii poświęcone są w głównej mierze programowaniu – znajdują się tu m.in. podręcznik „Wstęp do informatyki” Jacka Lembasa i Rafała Kawy przeznaczony dla studentów pierwszego roku kierunków informatycznych, poradnik „Sztuka dobrego programowania” Krzysztofa Jassego i Andrzeja Ziemkiewicza, w którym dobre rady znajdą zarówno początkujący, jak i zaawansowani programiści, poradnik „Java. Uniwersalne techniki programowania” pod redakcją naukową Krzysztofa Barteczki dotyczący programowania w języku Java, podręcznik „HTML. Tworzenie stron www i programów desktopowych” Rafała Strychalskiego (podzielony na 3 części: dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych). Znajdują się tu także poradniki z innych dziedzin, jak np. e-commerce („Narzędzia Google dla e-commerce” Krzysztofa Marca), marketingu internetowego („AdWords i Analytics” Krzysztofa Marca i Tomasza Trzósły), praktyk zwinnych („W poszukiwaniu zwinności w architekturze systemów IT” Krzysztofa Bończaka”), rzeczywistości wirtualnej („Rzeczywistość wirtualna (VR) dla każdego – Aframe i HTML 5” Krzysztofa Wońka). Nie brakuje również pozycji dla dzieci, które już od małego chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem w Scratchu, Pythonie czy Javie („Bawimy się, programując w Scratchu” i „Twórz własne gry komputerowe w Pythonie” Ala Sweigarta, „JavaScript dla dzieci. Programowanie na wesoło” Nicka Morgana), grafiką komputerową („Piksele, wektory i inne stwory” Alicji Żarowskiej-Mazur i Dawida Mazura), produkcją filmową („Zostań gwiazdą YouTube'a” Nicka Willoughby’ego).