okładka Black Ice. Ebook | EPUB, MOBI | Becca Fitzpatrick

Ebook

Black Ice

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Nie daj się zwieść pozorom Britt długo przygotowywała się do wymarzonej wyprawy wzdłuż łańcucha górskiego Teton. Niespodziewanie dołącza do niej jej były chłopak, o którym dziewczyna wciąż nie może zapomnieć. Zanim Britt odkryje, co tak naprawdę czuje do Calvina, burza śnieżna zmusza ją do szukania schronienia w stojącym na odludziu domku i skorzystania z gościnności dwóch bardzo przystojnych nieznajomych. Jak się okazuje, obaj są zbiegami. Britt staje się ich zakładniczką. W zamian za uwolnienie zgadza się wyprowadzić ich z gór. Gdy dziewczyna odkrywa mrożący krew w żyłach dowód na to, że w okolicy grasuje seryjny morderca, a ona może stać się jego kolejną ofiarą, sprawy przybierają dramatyczny obrót... Beca Fitzpatrick od zawsze chciała pisać książki. Dla pisarstwa porzuciła nawet marzenia o zostaniu agentką CIA i pracę w służbie zdrowia. Sagę Szeptem przetłumaczono na kilkadziesiąt języków, a każdy jej tom od razu po premierze trafił na listę bestsellerów „New York Timesa”. Obecnie Becca mieszka w Kolorado z mężem i dwójką dzieci. Uwielbia buty, antyczną biżuterię i seriale kryminalne. Lubi pisać w ciszy, gdy nic jej nie rozprasza. Natchnienie znajduje podczas długich spacerów, joggingu i... obserwowania ludzi. Za swoich literackich mistrzów uznaje Jane Austen, J.K. Rowling, Sandrę Brown i Nancy Farmer. "

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.35 MB (MOBI), 0.80 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Gabriela Boo

Gabriela Boo

04.11.2016, 19:39

„Uwielbiam”

Spędziłam z tą książką cały dzień. Nie mogła, nie chciałam jej odkładać dopóki nie skończę jej czytać. Pochłonęła mnie, wciągnęła, przyprawiła o szybsze bicie serca i pomimo tego, że w połowie książki wiedziałam już kto jest tym złym nie zepsuło mi to przyjemności kibicowania bohaterom.