okładka Gar'Ingawi. Wyspa szczęśliwa. Tom 3. Ebook | EPUB, MOBI | Anna Borkowska

Ebook

Gar'Ingawi. Wyspa szczęśliwa. Tom 3

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

W trzecim, ostatnim już tomie „Gar’Ingawi”, ważą się losy Taguna. Sprzedany feineńskim kupcom dociera do Lhed. Jak zakończą się jego losy?

Gar’Ingawi. Wyspa Szczęśliwa, tom 3. Dzieje Taguna


W trzecim, ostatnim już tomie „Gar’Ingawi”, ważą się losy Taguna. Sprzedany feineńskim kupcom dociera do Lhed. Trafia tam na dwór króla Kneha i księżniczki Mdan. Niestety, jego szczęście nie trwa długo. Prawdziwe męki przeżywa w małpim Kraju Galgal-pa’asz, gdzie jest wyśmiewany i lżony. Jak zakończą się jego losy? Czy Nulani ruszy na pomoc młodszemu bratu? Walka o władzę toczy się między Unganą, a jego synem Inutu. Kto zwycięży? 


Tagun dopiero w tej chwili zdał sobie sprawę, że przez cały czas podróży, od pierwszej dyskusji aż dotąd ani razu nie zajął się Oczekiwaniem, tak jak się nim zajmował przedtem przez całe życie. Był ciągle tak zaprzątnięty: najpierw długą porażką, potem nagłym odzyskaniem gruntu pod nogami…Stracił miesiąc czasu: o ten miesiąc opóźni się spotkanie z Oczekiwanym…


Anna Borkowska (s. Małgorzata Borkowska OSB) - benedyktynka, doctor honoris causa KUL (2011), autorka wielu książek. Opowieść o Gar'Ingawi napisała w stanie wojennym.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

288

ISBN wydania papierowego

978-83-9483-361-9

Rok wydania papierowego

2017

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.28 MB (MOBI), 0.89 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie