okładka Kancelaria. Ebook | EPUB, MOBI | John  Grisham

Ebook

Kancelaria

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"„Walczymy o twoje prawa!”, „My to fachowość!”, „Firmy ubezpieczeniowe drżą przed nami!”, to hasła, jakimi promuje się dwuosobowa kancelaria adwokacka Finleya i Figga, nazywana przez obu wspólników „butikiem”. Specjalizująca się w rozwodach i odszkodowaniach firma ledwie wiąże koniec z końcem. Choć Finley zawsze marzył o dużej sprawie z milionowymi odszkodowaniami, na co dzień musi zadowalać się oferowaniem swoich usług ofiarom wypadków samochodowych. W związku z tym zyski kancelarii są równie iluzoryczne, jak jej status. Przez przypadek trafia tam rzutki absolwent Harvardu David Zinc, który właśnie rzucił pracę w wielkiej firmie prawniczej. Trzej partnerzy, z których żaden nie stawał wcześniej przed sądem federalnym, dają się wciągnąć w proces przeciwko producentowi leku na obniżanie zawartości cholesterolu. Pozytywny werdykt wydaje się przesądzony, a miliony dolarów w zasięgu ręki, przy odrobinie szczęścia nawet bez wchodzenia na salę sądową. Niestety, w życiu nigdy nic nie jest tak proste, jak się wydaje... "

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.86 MB (MOBI), 4.30 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Piotr Wójcicki

Piotr Wójcicki

10.07.2014, 19:34

Pisanie książek, dostarczających - jak napisał Mariusz Koryszewski - pasjonującej rozrywki jest nader trudne i danej niewielu szczęśliwcom. John Grisham to jeden z takich szczęśliwców, który jest w stanie swoim tekstem wciągnąć mnie w nurt fabularny tak, że tracę poczucie czasu. Czuje się, że Autor panuje nad zawartością merytoryczną powieści, prowadząc zarazem intrygę ciekawie i potoczyście. Grisham był przez kilka lat czynnym prawnikiem i uczestnikiem obrotu prawnego. Wie o czym pisze i potrafi tym zainteresować Czytelników. Polecam zdecydowanie, zwłaszcza na upały i na ostre mrozy, podczas których lepiej przycupnąć w domowym zaciszu.

Mariusz Koryszewski

Mariusz Koryszewski

22.03.2013, 18:22

Kancelaria wciąga jak bagno. Powieść Grishama czyta się tę książkę na jendym tchu... Bardzo dobrze naszkicowane, pełnokrwiste postacie, zaskakujące zwroty akcji oraz nieszablonowe zakończenie. Jedyne, co można zarzucić tej powieści, to fakt, że fabuła mogłaby być trochę głębsza. Kancelaria to po prostu bardzo dobra powieść rozrywkowa. Grisham po raz kolejny potwierdza, że w temacie ksiązek o prawnikach i procesach sądowych nie ma sobie równych. Z książki przebija też duża wiedza autora w tym temacie. Jeżeli szukacie wielu godzin pasjonującej rozrywki, to warto sięgnąć po Kancelarię.

Mariusz Koryszewski

Mariusz Koryszewski

31.07.2014, 08:44

„Kancelaria - solidna rozrywka dla wszystkich, którzy lubią prawniczo-sądowe klimaty”

Kancelaria Grishama wciąga - jak bagno. Powieść czyta się na jednym oddechu... Bardzo dobrze naszkicowane, pełnokrwiste postacie, zaskakujące zwroty akcji oraz nieszablonowe zakończenie. Jedyne, co można zarzucić tej powieści, to fakt, że fabuła mogłaby być trochę głębsza. Kancelaria to po prostu bardzo dobra powieść rozrywkowa. Grisham po raz kolejny potwierdza, że w temacie książek o prawnikach i procesach sądowych nie ma sobie równych. Z książki przebija też duża wiedza autora w tym temacie. Nic nowego tu co prawda nie znajdziecie, ale jeżeli szukacie wielu godzin solidnej rozrywki, to warto sięgnąć po Kancelarię.