okładka Ukryte uczucia. Ebook | EPUB, MOBI | Diana Palmer

Ebook

Ukryte uczucia

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Jason przez całe lata opiekował się swoją przybraną siostrą. Z czasem uświadamia sobie, że widzi w Gracie ukochaną kobietę. Zamkniętą w sobie, skrytą i trzymającą mężczyzn na dystans. Gracie czuje, że Jason jest dla niej kimś wyjątkowym. Jedynym mężczyzną, którego pragnie, lecz nie potrafi się do tego przyznać nawet przed sobą. Nagle w ten pełen sekretów i ukrytych uczuć świat wdziera się brutalna rzeczywistość: przestępcy porywają Gracie i szantażują Jasona. Niedoszli kochankowie muszą zdać najtrudniejszy egzamin, by w końcu zrozumieć, ile nawzajem dla siebie znaczą.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

336

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.26 MB (MOBI), 0.73 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Pośredniczkaa

18.05.2016, 14:49

„Bardzo przyjemna”

Jason i Gracie są przybranym rodzeństwem. Ona jest jego ulubienicą, a on jej obrońcą. Z biegiem lat uczucia Jasona przestają być braterskie, zdaje sobie sprawę, że pragnie swojej siostry. Oczywiście Grace go kocha jak brata, przyjaciela, powiernika. Po traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa boi się każdego bliższego kontaktu z mężczyzną i ufa tylko bratu. Jednak gdy ten podejmuje próbę zbliżenia się do Grace ta go odtrąca... a potem to już się dzieje...

„Ukryte uczucia” to bardzo przyjemny romans z nutką sensacji. Jest to książka lekka jak piórko i jednocześnie na tyle porywająca, że ciężko się od niej oderwać. Scenariusz fabuły wydaje się dość prosty i tyle razy powielany, że nie spodziewałam się niczego nowego, ale autorka potrafi zaskoczyć.

Co do bohaterów to postać Jasona nie przypadły mi niestety do gustu. W jednej chwili zachowywał się jak obrażony na cały świat paniczyk, by po chwili przywdziać zbroję szlachetnego rycerza. No ale mawia się, że mężczyźni są jak dzieci, więc może był to zabieg celowy.Za to autorka świetnie poradziła sobie z postacią jego narzeczonej, aż nóż się w kieszeni otwierał i dzięki temu nieogarnięty milioner już tak bardzo nie kuł w oczy.

Podsumowując, ta książka jest idealną pozycją dla szukających wytchnienia od bardziej wymagających lektur, a fanki starego, dobrego romansu, również nie powinny być zawiedzione. Spędziłam z nią kilka bardzo przyjemnych godzin więc polecam!
http://www.posredniczkaa.pl/