okładka Wiedźma. Ebook | EPUB, MOBI | Jude Deveraux

Ebook

Wiedźma

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Młoda Alyx o niezwykłej urodzie elfa oddana jest muzyce. Jej gra na lutni i piękny śpiew znane są w całym miasteczku. Niespodziewanie dziewczyna wzbudza zainteresowanie miejscowego hrabiego, a odtrącając go, naraża się na zemstę. Zostaje oskarżona o czary i musi uciekać z miasteczka. Ścina więc włosy i przyodziewa męski strój, chcąc się przyłączyć do żyjących w lesie ludzi wyjętych spod prawa. Traf chce, że trafia do oddziału Raine’a Motgomery’ego i zostaje jego giermkiem. Czy Raine rozpozna w Alyx dziewczynę?

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

320

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.50 MB (MOBI), 0.96 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Bookendorfina Izabela Pycio

Bookendorfina Izabela Pycio

24.06.2016, 07:41

„Przyjemne zaczytanie”

"Zaczynała rozumieć, że szlachetnie urodzeni mają niemal identyczne problemy jak mieszkańcy jej miasteczka."

Książka idealna na szybkie i przyjemne zaczytanie osadzone w romantycznym tle. Bardzo ciekawie pokazane ścieranie się dwóch diametralnie różnych osobowości i temperamentów, których wewnętrzne siły pomimo przeciwieństw mocno przyciągają się. Oczywiście, powieść oparta na grze wielu intensywnych emocji, uczuciowych zawirowań, namiętności, przyjaźni, miłości, oddania, ale również zazdrości, niezrozumienia, ślepego uporu, zemsty i nienawiści. Los krzyżuje ścieżki życia głównych bohaterów, determinując ich przeznaczenie, aby za chwilę pod wpływem niepodziewanych okoliczności oddalać ich od siebie, a za jakiś czas przewrotnie ponownie sprzyjać szczęściu zakochanych. Ciepło i sympatycznie prowadzona narracja, z łatwością dajemy wciągnąć się w opowiadaną historię wypełnioną wydarzeniami decydującymi o losach całego rodu Montgomerych. Trochę zakulisowych intryg, walki rycerskiej, pojedynków i gróźb śmiertelnego niebezpieczeństwa.

Przenosimy się na początek szesnastego wieku. Akcja bardzo dynamicznie prowadzi nas meandrami życia Rainera, jednego z braci Montgomerych, króla wyrzutków, ogłoszonego przez władcę Anglii zdrajcą. Wybranką jego serca zostaje Alyx, nieprzeciętnie uzdolniona muzycznie dziewczyna. Obie postaci mają niezwykle silne i dominujące charaktery, próbują postawić na swoim i wyegzekwować posłuszeństwo drugiej strony. Przed nimi wiele wyzwań we wzajemnym zrozumieniu i porozumieniu się. Chętnie towarzyszymy im w niebezpiecznych przygodach, impulsywnych działaniach i bohaterskich czynach. Czy miłość wygra z dumą i honorem? W jaki sposób silne uczucie potrafi zmienić nastawienie do drugiej osoby, dodać mocy własnej wartości, a także odwagi i siły do walki o szczęście? Jaką rolę odegrają kapryśne przeznaczenie i uśmiech losu? Wiele w książce nawiązań do pozostałych braci i ich żon, okazji do spotkania się z wcześniejszymi ulubieńcami tej montgomerowej serii.

bookendorfina.blogspot.com