okładka Właśnie dziś, właśnie teraz. Ebook | EPUB, MOBI | Karolina WilczyńskaPromocja

Ebook

Właśnie dziś, właśnie teraz

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Zgorzkniała Sabina od lat samotnie opiekuje się zniedołężniałym ojcem, z którym łączy ją toksyczna relacja. Siedemdziesięcioletnia Bronisława ledwo wiąże koniec z końcem, utrzymując siebie i dorosłego syna, alkoholika. Elegancka Sonia prowadzi idealne życie w pięknym domu, z kochającym mężem i córką. Idealne do czasu pierwszego kryzysu…

Nieszczęśliwy wypadek skruszy dotychczasowy porządek i splecie ich losy... Każdej z kobiet przyjdzie zmierzyć się z innymi problemami i każda będzie musiała stawić czoło prawdzie, nie zawsze przyjemnej. Prawdzie o sobie samej i o najbliższych. Bo czasami życie musi nami mocno potrząsnąć, żebyśmy odnaleźli jego sens.

„Właśnie dziś, właśnie teraz” przekornie pokazuje, że czekanie może okazać się zgubne, a tragedia nie zawsze zapowiada koniec, lecz początek czegoś naprawdę wyjątkowego.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

322

ISBN wydania papierowego

978-83-7976-585-0

Rok wydania papierowego

2017

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.48 MB (MOBI), 0.89 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Katarzyna Widulińska

28.04.2017, 10:22

Świetna książka o ... życiu. Porusza tematy trudne, ale pozwala spojrzeć na ludzkie problemy z innej perspektywy. Polecam, fantastyczna książka.

Katarzyna Widulińska

28.04.2017, 10:18

Świetna książka o ... życiu. Porusza tematy trudne, ale pozwala spojrzeć na ludzkie problemy z innej perspektywy. Polecam, fantastyczna książka.