okładka Wracajmy do domu. Ebook | EPUB, MOBI | Lisa Scottoline

Ebook

Wracajmy do domu

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Poruszająca historia matki, która jest gotowa poświęcić własną przyszłość dla dobra dzieci. Nowość w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Jill Farrow jest typową mamą z przedmieścia, która wreszcie pozbierała się po rozwodzie i układa sobie życie na nowo. Praca pediatry daje jej satysfakcję, a nastoletnia córka, Megan, wydaje się być szczęśliwa. Pewnej nocy w ich domu zjawia się była pasierbica Jill, Abby, i przynosi wieści o śmierci swojego ojca, utrzymując przy tym, że został zamordowany. Jill chce na własną rękę pomóc w odkryciu prawdy. Wkrótce okazuje się, że jej działania mogą doprowadzić do rozpadu nowej rodziny i zniszczyć dopiero co odzyskane szczęście. 

Czy macierzyństwo kiedyś się kończy? Jakie są granice miłości w rodzinie? Czy istnieje pojęcie „byłego dziecka”? 

„Nie można przejść do następnego etapu, póki się nie zrozumie poprzedniego” - to motto życiowe głównej bohaterki nowej książki Lisy Scottoline Wracajmy do domu. Jill próbuje odgadnąć tajemnicę byłego męża, stara się odnaleźć swoje miejsce w patchworkowej rodzinie, ale przede wszystkim szuka odpowiedzi na pytanie, kim jest. Realizuje te zadania z wielką pasją, bo walczy nie tylko o siebie, ale też o dobro ludzi, których pokochała. Ta książka trzyma czytelnika w napięciu niczym dobry kryminał, trudno się od niej oderwać. Ma tylko jeden słaby punkt - po przeczytaniu 508 stron jej lektura po prostu się kończy.

Magdalena Kumorek, aktorka, ambasadorka klubu "Kobiety to czytają"

Lisa Scottoline – autorka licznych bestsellerów z listy „New York Timesa”, laureatka Nagrody Edgara, przewodnicząca organizacji Mystery Writers of America. Książki Scottoline zostały do tej pory wydane w nakładzie trzydziestu milionów egzemplarzy w trzydziestu dwóch krajach. Nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazały się trzy powieści autorki: „Ocal mnie”, „Spójrz mi w oczy” i „Nie odchodź”. Lisa Scottoline mieszka w Pensylwanii. 

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.89 MB (MOBI), 0.58 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Joanna Cieszyńska

Joanna C

09.03.2015, 13:40

100 stron mknie galopem ale niestety jak dla mnie 100 z 500 stron to trochę za mało.

Joanna Cieszyńska

Joanna C

09.03.2015, 13:40

100 stron mknie galopem ale niestety jak dla mnie 100 z 500 stron to trochę za mało.

Joanna Cieszyńska

Joanna C

09.03.2015, 13:32

„100 stron mknie galopem ale niestety jak dla mnie 100 z 500 stron to trochę za mało”

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Pani Lisy Scottoline i niestety stwierdzam że nie umieszczę tej pozycji na półce mich ulubionych. Lubię powieści obyczajowe i nie skreślam tej książki tak diametralnie, po prostu w tej chwili to nie czas dla mnie i dla niej.

„Wracajmy do domu” to opowieść o Jill Farrow do której niespodziewania powraca życie za którym zamknęła już drzwi. Po śmierci ex-męża pasierbica Abby zwraca się do Jill o pomoc w odszukaniu mordercy taty ale na nieszczęście dla obu Pań tylko one wierzą w wersję ewentualnego morderstwa. W Jill budzi się oczywiście instynkt macierzyński i postanawia za wszelką ceną pomóc Abby, jednocześnie zaniedbując swoją rodzinę.

Wątek obyczajowy tej powieści z pewnością skłania ku przemyśleniom ale niestety mnie trochę znudził powolny rozwój sytuacji, przynajmniej przez pierwszych 300 stron. Potem akcja troszkę się rozwija a nawet przez ostatnie 100 stron mknie galopem ale niestety jak dla mnie 100 z 500 stron to trochę za mało. To są oczywiście tylko i wyłącznie moje subiektywne odczucia i nie neguję tego że komuś może się ten typ literatury podobać.