Majówkowy Maraton Czytelniczy

ks. Piotr Glas Internet, komputery, informatyka - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

ks. Piotr Glas Internet, komputery, informatyka - książki, ebooki i audiobooki

Piotr Glas to polski ksiądz katolicki, były egzorcysta w diecezji w Portsmouth w Anglii. Jest popularnym rekolekcjonistą, także internetowym. Glas jest także znany ze swojej wielkiej czci dla Matki Boskiej, a także jasno artykułowanych poglądów, z których niektóre były przedmiotem kontrowersji, także wśród polskiego Episkopatu. Ksiądz Piotr Glas jest autorem wielu książek o tematyce katolickiej, takich jak „Ostatnie wołanie Maryi” czy „40 dni walki duchowej”.

Życiorys księdza Piotra Glasa

Piotr Glas urodził się w Rabce, a następnie studiował na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Swoją pierwszą posługę kapłańską pełnił w Szczecinie, jednak po jakimś czasie wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie przez prawie dwadzieścia lat pracował w Portsmouth w tamtejszej diecezji katolickiej. Aktualnie jest proboszczem w parafii pod wezwaniem świętego Józefa w Reading. Przez dziesięć lat był także egzorcystą, o czym często opowiada w swoich wywiadach oraz publikacjach. Piotra Glasa często można jednak spotkać także w Polsce, dokąd przyjeżdża na konferencje oraz aby głosić kazania i rekolekcje. Nierzadko można go także zobaczyć w telewizji wypowiadającego się w bieżących sprawach dotyczących Kościoła katolickiego i wiary katolickiej.

Książki Piotra Glasa w księgarni internetowej Woblink

Niektóre z dzieł autorstwa Piotra Glasa, wydanych nakładem Wydawnictwa Esprit, znajdziecie na Woblink. Są wśród nich „Ocalenie w Maryi”, „Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu”, „Ostateczna bitwa o rodzinę” czy „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych”. Te i inne książki dotyczące katolickiej duchowości czekają na Was na Woblink jako książki papierowe, ebooki lub audiobooki.

Co znajdziesz w kategorii: Internet, komputery, informatyka

Kategoria „Internet, komputery, informatyka” zawiera publikacje skupiające się na wszystkich zagadnieniach związanych z siecią, komputerami, programami komputerowymi czy oprogramowaniem. Książki z tej kategorii poświęcone są w głównej mierze programowaniu – znajdują się tu m.in. podręcznik „Wstęp do informatyki” Jacka Lembasa i Rafała Kawy przeznaczony dla studentów pierwszego roku kierunków informatycznych, poradnik „Sztuka dobrego programowania” Krzysztofa Jassego i Andrzeja Ziemkiewicza, w którym dobre rady znajdą zarówno początkujący, jak i zaawansowani programiści, poradnik „Java. Uniwersalne techniki programowania” pod redakcją naukową Krzysztofa Barteczki dotyczący programowania w języku Java, podręcznik „HTML. Tworzenie stron www i programów desktopowych” Rafała Strychalskiego (podzielony na 3 części: dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych). Znajdują się tu także poradniki z innych dziedzin, jak np. e-commerce („Narzędzia Google dla e-commerce” Krzysztofa Marca), marketingu internetowego („AdWords i Analytics” Krzysztofa Marca i Tomasza Trzósły), praktyk zwinnych („W poszukiwaniu zwinności w architekturze systemów IT” Krzysztofa Bończaka”), rzeczywistości wirtualnej („Rzeczywistość wirtualna (VR) dla każdego – Aframe i HTML 5” Krzysztofa Wońka). Nie brakuje również pozycji dla dzieci, które już od małego chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem w Scratchu, Pythonie czy Javie („Bawimy się, programując w Scratchu” i „Twórz własne gry komputerowe w Pythonie” Ala Sweigarta, „JavaScript dla dzieci. Programowanie na wesoło” Nicka Morgana), grafiką komputerową („Piksele, wektory i inne stwory” Alicji Żarowskiej-Mazur i Dawida Mazura), produkcją filmową („Zostań gwiazdą YouTube'a” Nicka Willoughby’ego).