Majówkowy Maraton Czytelniczy

Marta Radomska Literatura faktu - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Marta Radomska Literatura faktu - książki, ebooki i audiobooki

Marta Radomska to polska pisarka, autorka powieści komediowych i obyczajowych z gatunku literatury kobiecej. Radomska jest z wykształcenia filolożką polską, a z powołania miłośniczką wszelkich czworonogów. W jej sercu szczególne miejsce zajmują koty, które często pojawiają się także w ważnych rolach w jej książkach. Prywatnie w codzienności towarzyszą jej mąż oraz puchaty dachowiec Atton. Marta Radomska jest autorką takich książek jak „Tego kwiatu jest pół światu” czy „Zanim powiem tak”.

Marta Radomska – „Tego kwiatu jest pół światu”

Jeden z najpopularniejszych cykli powieści autorstwa Marty Radomskiej otwiera tom „Tego kwiatu jest pół światu” wydany nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. Ta komedia obyczajowa opowiada historię Majki, która ma jeden problem, znacząco utrudniający jej sukces w życiu uczuciowym – nie umie podrywać facetów. A czuje się okropnie, biernie czekając, aż ktoś inny wykona pierwszy krok. W dodatku większość z tych, których spotyka na swojej drodze, jest ewidentnie nie dla niej. Ten zajęty, tamten zdradza, inny kłamie, a jeszcze inny ma trochę za dużo tatuaży nawet jak na standardy Marty. Ale przecież w końcu musi się coś zmienić…! Czy naprawdę lepiej nie ufać nikomu poza własnym kotem? Czy ilość tatuaży świadczy o człowieku? A może nadopiekuńczy Robert okaże się kimś innym, niż się wydawał na pierwszy rzut oka? „Tego kwiatu jest pół światu” Marty Radomskiej, a także kontynuacje historii Majki, „O jeden diament za daleko” oraz „Przypadki chodzą parami”, znajdziecie na Woblink jako książki papierowe oraz ebooki!

Inne książki Marty Radomskiej w księgarni internetowej Woblink

Na Woblink czeka na Was nie tylko Majka i jej problemy miłosne. Wśród powieści Marty Radomskiej znajdziecie także takie tytuły jak „Maraton do szczęścia” i jako kontynuacje: „Sprintem do marzeń” oraz „Biegiem po miłość”, „W tę samą stronę”, „Gdy jesteś obok” i „Zanim powiem tak” składające się na cykl „Tylko jedno słowo”. Wraz z innymi komediami obyczajowymi polskich autorek znajdziecie je na Woblink jako książki papierowe, ebooki lub audiobooki.

Co znajdziesz w kategorii: Literatura faktu

„Literatura faktu” to obszerna kategoria zawierająca książki non-fiction. Taki typ literatury cechuje się przedstawianiem prawdziwych wydarzeń, historii oraz postaci. W skład tej kategorii wchodzą biografie, autobiografie, wspomnienia, literatura popularnonaukowa, książki podróżnicze, przewodniki oraz oczywiście reportaże. W kategorii „Literatura faktu” w księgarni internetowej Woblink.com znajdują się pozycje opisujące największe lub najbardziej tajemnicze zbrodnie, takie jak „Koronkowa robota. Sprawa Gorgonowej” Cezarego Łazarewicza, „Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI” Johna Douglasa i Marka Olshakera, „Zbrodnia niedoskonała” Katarzyny Bondy oraz Bogdana Lacha, książka „Zbrodnie prawie doskonałe. Policyjne Archiwum X” Izy Michalewicz skupiona na zbrodniach rozpracowywanych przez specjalną komórkę Policji czy bestsellerowe pozycje Billa Bassa i Jona Jeffersona „Trupia farma” i „Trupia farma. Nowe śledztwa” przybliżające czytelnikom pracę jednego z czołowych antropologów w ośrodku Antropologii Sądowej Uniwersytetu Tennessee. Nie można pominąć wielu wybitnych reportaży wydawanych przez wydawnictwo Czarne, jak na przykład „Wyniosłe wieże. Al-Kaida i atak na Amerykę”, „Droga do wyzwolenia. Scjentologia, Hollywood i pułapki wiary”, „Za jeden wiersz. Cztery lata w chińskim więzieniu” czy „Milczący Lama. Buriacja na pograniczu światów”. W kategorii „Literatura faktu” znajdują się również biografie ważnych i znanych postaci, jak na przykład „Beksińscy”, „Ksiądz Paradoks” i „Komeda” Magdaleny Grzebałkowskiej, „Ogień i furia. Biały Dom Trumpa” Michaela Wolffa, autobiografie „Pamiętnik księżniczki” Carrie Fisher czy „Obgadywanie świata” Jerzego Owsiaka. Mieszczą się tu również poruszające reportaże wojenne jak opowiadające o wojnie w Wietnamie „Depesze” Michaela Herra, współscenarzysty „Czasu Apokalipsy”, oraz fabularyzowane reportaże w typie „Czarnej” Wojciecha Kuczoka, książki opartej o tragiczne wydarzenia z 2002 roku, które rozegrały się w jednej z podlaskich miejscowości. A oprócz tego „Please kill me. Punkowa historia punka” Legs McNeil oraz Gillian McCain będąca wiernym obrazem Stanów Zjednoczonych z przełomu lat 60. i 70. XX wieku.