okładka Chuliganka. Ebook | EPUB, MOBI | Izabela Jung

E-book

Chuliganka

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Chuliganka to stan serca.

Chuligance niczego nie można zabronić. Czy wygodne, skrojone na miarę życie pomieści jej nieskrępowaną potrzebę wolności?

Ewa miała dom z ogrodem, męża, dzieci i perspektywę życiowej stabilizacji. Niespodziewane spotkanie z Nim sprawiło, że wszystko, co miało swoje stałe miejsce w życiu, zaczęło wirować niczym jesienne liście poderwane gwałtownym podmuchem wiatru.

Był inny od wszystkich mężczyzn. Był zupełnym przeciwieństwem tego, co znała. Obudził w niej odwagę, dał impuls do marzeń i dawno zapomnianych pragnień. I nagle, ku własnemu zdumieniu, była gotowa postawić na głowie całą swoją egzystencję. Mimo trudności i kłopotów, których od tej pory miało nie zabraknąć…

Ale czego można by się spodziewać po Chuligance? Niepokornej, zachłannej na życie, sięgającej zawsze po to, czego pragnie?

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.68 MB (MOBI), 0.76 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anna Sendor

Anna Sendor

27.07.2013, 07:54

Dostałam tą książkę w prezencie, pewnie nie kupiłabym jej sama, ale dla porządku czytam. A raczej próbuję czytać. Może to i ciekawa historia, ale autorce przydałyby się chyba amerykańskie kursy pisania książek, które wciągają, a nie są grafomańskim opisem 30-latki, która nie umie odróżnić zauroczenia i seksualnej fascynacji 20-latkiem od normalnego życia. Jestem w połowie, a ciągle bohaterka książki spotyka się ze swoim nowym wybrankiem i to życie jest niemal zupełnie oderwane od tego jej prawdziwego, z mężem i dwójką dzieci, od pracy. Nie tak się pisze dobre historie.