okładka Internacjonalizacja przedsiębiorstw działających w branżach high-tech. Ebook | EPUB, MOBI | Nelly  Daszkiewicz

E-book

Internacjonalizacja przedsiębiorstw działających w branżach high-tech

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Publikacja jest monografią naukową, zawierającą całościowe ujęcie procesu internacjonalizacji przedsiębiorstw z branż wysokich technologii.

Publikacja jest monografią naukową, zawierającą całościowe ujęcie procesu internacjonalizacji przedsiębiorstw z branż wysokich technologii.

Autorka przedstawia w niej między innymi:

• przegląd podstawowych pojęć, zwłaszcza terminologii związanej z wysokimi technologiami i przedsiębiorstwami high-tech,

• kompleksowy przegląd teorii internacjonalizacji przedsiębiorstw,

• szczegółową analizę zagadnień związanych z wczesną i szybką internacjonalizacją przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw high-tech,

• analizę związków między innowacjami a internacjonalizacją przedsiębiorstw,

• empiryczną analizę internacjonalizacji przedsiębiorstw działających w branżach high-tech w Polsce, opartą na badaniach empirycznych, których celem była identyfikacja wzorców i mechanizmów internacjonalizacji polskich przedsiębiorstw.

Książka może być inspiracją dla naukowców, badaczy i doktorantów do prowadzenia dalszych badań. Może być również polecana jako literatura uzupełniająca studentom kierunków ekonomicznych i zarządzania, zgłębiającym zagadnienia związane z internacjonalizacją przedsiębiorstw, wysokimi technologiami i innowacyjnością.

Dr hab. Nelly Daszkiewicz – jest profesorem nadzwyczajnym Politechniki Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii w Katedrze Nauk Ekonomicznych.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

183

ISBN wydania papierowego

978-83-011-8775-0

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

4.26 MB (MOBI), 1.59 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie