okładka Jak powietrze. Ebook | EPUB, MOBI | Agata  Czykierda-Grabowska

Ebook

Jak powietrze

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.

Pierwsza polska powieść new adult!

Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.

Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.

Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze.

Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać?

Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości?

Czy da się żyć bez powietrza?


„Jak powietrze to powieść do bólu realna, przepełniona kalejdoskopem emocji i z postaciami, których nie sposób nie pokochać – zdobyła moje serce szturmem i na długo w nim pozostanie".

Irena Bujak, zapatrzonawksiazki.blogspot.com


„Jak powietrze to dowód na to, że w new adult nie wszystko zostało dotychczas powiedziane oraz że możliwe jest stworzenie historii, która nie będzie bliźniaczo podobna do innych".

Martyna Lewandowska, mowa-ksiazek.blogspot.com/


„Fascynująca i absolutnie wyjątkowa – najpiękniejsza definicja miłości”.

Beata Moskwa, thievingbooks.blogspot.com/


„Autorka pokazała nam magię, jaką niesie ze sobą życie”.

Karolina Pająk, www.dzosefinn.blogspot.com

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.55 MB (MOBI), 1.38 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Monika

18.08.2016, 12:37

„moim zdaniem ”

To nie było moje pierwsze spotkanie z twórczością p. Agaty Czykierdy - Grabowskiej i niestety tym razem czuje się trochę rozczarowana. Mam wrażenie, że historia jest przekombinowana i "przegadana". Generalnie nie ma w niej niczego zaskakującego, opowieść jest sztampowa, zawirowania między bohaterami aż nadto przewidywalne. Nie przekonała mnie historia bohaterów, być może z powodu narracji w trzeciej osobie, którą autora próbowała wręcz łopatologicznie przekazywać czytelnikowi odczucia bohaterów. Moja opinia jest subiektywna i wynika z faktu, że po - moim zdaniem - udanym debiucie KNM po prostu spodziewałam się po tej pozycji czegoś więcej.