okładka Norma. Ebook | EPUB, MOBI | Sofi Oksanen

Ebook

Norma

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Norma to mistrzowskie połączenie realizmu magicznego, feministycznego manifestu i mrożącego krew w żyłach thrillera

Kiedy jej matka ginie pod kołami pociągu, Norma przeczuwa, że nie był to zwykły wypadek. Choć z trudem porusza się w labiryncie kłamstw i mistyfikacji, z każdym krokiem odkrywa przerażającą prawdę. Czy jej też zagraża niebezpieczeństwo? Czy jak jej poprzedniczki trafi do piekła kobiet? Czy czeka ją los gorszy niż śmierć?


Norma to mistrzowskie połączenie realizmu magicznego, feministycznego manifestu i mrożącego krew w żyłach thrillera. Z powieści wyłania się obraz rzeczywistości pozornie odległej, ale niepokojąco znajomej.


Sofi Oksanen – bezlitośnie demaskuje mroczną stronę rzeczywistości. Bestsellerowa, wielokrotnie nagradzana autorka z Finlandii nazywana jest literackim fenomenem swojego pokolenia. Jej książki przetłumaczono na ponad pięćdziesiąt języków.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.44 MB (MOBI), 1.09 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Basiunia

26.04.2018, 17:26

Świetnie rozegrana intryga, polecam

Anonimowy czytelnik

19.04.2018, 17:11

Od dawna żadna książka tak bardzo mną nie wstrząsnęła. Chyba na starość robię się zbyt wrażliwa. Ale ogólnie podobało się. Dużo emocji, tak jak lubię. No i można śmiało powiedzieć, że jest to tytuł wyjątkowy, inny niż wszystkie jak główna bohaterka której włosy reagują na pogodę i intencje innych bohaterów. Świetnie stworzone charaktery. Chociaż Oksanen poruszyła bardzo nieprzyjemne tematy. Ceniłam sobie czas spędzony z tą książką. Super okładka, trochę żałuję że kupiłam na kundla. Polecam