okładka Pan od seksu. Ebook | EPUB, MOBI | Zbigniew Lew-Starowicz

Ebook

Pan od seksu

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Zbigniew Lew-Starowicz jakiego nie znacie! W swoim gabinecie przyjmował księży, polityków, biznesmenów, artystów, a nawet pracowników tajnych służb i mafiosów! Jak w gabinecie seksuologa zachowują się mężczyźni, a jak kobiety? Z czym sobie nie radzą Polacy i jakiej pomocy najczęściej potrzebują? Z jakimi najdziwniejszymi problemami profesor Lew-Starowicz miał do czynienia w swojej praktyce? I czemu zaczął palić fajkę? Zbigniew Lew-Starowicz napisał wiele książek, w tej – po raz pierwszy – pisze o sobie: o swojej miłości do wojska, o początkach pracy seksuologa i o skomplikowanych relacjach z Kościołem. O pionierskich czasach, w których na zaburzenia erekcji stosowano zastrzyki ze strychniną, a furorę robił radziecki Erekton. To historia najbardziej znanego „pana od seksu” w Polsce, niestrudzonego edukatora rodaków, który przejechał kraj wzdłuż i wszerz, by uczyć sztuki kochania w szkołach, w wojsku, w PGR-ach, na tajnych spotkaniach i w seminariach."

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.67 MB (MOBI), 0.65 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anna K

12.12.2013, 20:35

Szkoda czasu - autora stać na znacznie lepsze książki, co nieraz już pokazał. Garść uwag z kontemplacji lustra, parę historyjek typu "kto bywał w gabinecie, ale rozumiecie - bez nazwisk", trochę komunałów oraz nieco narzekania na przeszkody w karierze (skądinąd zasadnego). Całość dosyć chaotyczna.

Anonimowy czytelnik

14.11.2013, 17:24

Również jestem zdegustowana... więcej nie dam się namówić na taki koci worek

Hubert S-ki

11.11.2013, 20:33

Książka przeczytana. To taka krótka przebieżka po różnych okresach życia autora. Wątki poruszane skrótowo, wszystko milutkie i uładzone. Więcej dowiedziałem się o życiu Pana Profesora z artykułu we "Wprost" niż z tej pozycji. Ot takie tam czytadło.

Hanka M.

Paulina Poniewska

06.11.2013, 13:05

A ja jestem zadowolona:) Mega mąrdy facet z niego, także chętnie przeczytam :) Dzieki Woblink - dobra robota!

Jacek Busiakiewicz

Jacek Busiakiewicz

05.11.2013, 20:50

Cześć, to proste treba znalleźć książkę / książki , której regularna cena to 24.90 i mamy wybór.. książka na którą poluję kosztuje 37,90 więc z pewnością to nie mój "kot" i nie mój worek ;-)) pozdrawiam jb

Mateusz Łacek

Mat

05.11.2013, 20:20

Odpowiadając na pytanie...
Nie, zdecydowanie nie kupuję kota w worku