okładka Rywalki. Ebook | EPUB, MOBI | Kiera Cass

Ebook

Rywalki

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Dla trzydziestu pięciu dziewcząt Eliminacje są szansą ich życia. To dzięki nim mają szansę uciec z ponurej rzeczywistości. Ze świata, w którym panują kastowe podziały, wprost do pałacu, w którym będą spełniane ich życzenia. Z miejsca, gdzie głód i choroby są na porządku dziennym, do krainy jedwabi i klejnotów. Celem Eliminacji jest wyłonienie żony dla czarującego i przystojnego księcia Maxona.Każda dziewczyna marzy o tym, by zostać Wybraną. Każda poza Ami Singer.Dla Ami Eliminacje to koszmar. Oznaczają konieczność rozstania z Aspenem - jej sekretną miłością i opuszczenie domu. A wszystko tylko po to, by wziąć udział w morderczym wyścigu o koronę, której wcale nie pragnie.Jednak gdy spotyka Maxona, który naprawdę przypomina księcia z bajki, Ami zaczyna zadawać sobie pytanie, czy naprawdę chce za wszelką cenę opuścić pałac. Być może życie o jakim marzyła wcale nie jest lepsze niż to, którego nawet nie chciała sobie wyobrazić...

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

327

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

6.72 MB (MOBI), 3.50 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Zuzanna Michalec

05.09.2015, 17:54

Książka wciąga tak, że od razu skończysz. Typowo młodzieżowe lecz mi się podobało:)

Zuzanna Kot

19.07.2015, 11:18

Książka jest genialna, była dla mnie totalnym zaskoczeniem, cieszę się, że po nią sięgnęłam, bo pochłonęła mnie bez reszty!:)

Mia Ptatuszak

13.04.2015, 21:47

Uwielbiam tą książkę; jest świetna, czyta się bardzo szybko i nie nuży się. Pochłonęła mnie bez reszty!

Ania K.

13.02.2015, 22:20

Muszę przyznać, iż z rezerwą podchodzę do wszystkich serii robiących furorę i czytając opis "Rywalek" pomyślałam sobie, że pewnie będzie to takie połączenie "Pamiętnika księżniczki" i "Igrzysk Śmierci". Sięgnęłam po te książkę, bo przyznaję szczerze - potrzebowałam czegoś lekkiego i "na szybko".

"Rywalki" wciągnęły mnie bez reszty i ledwo skończyłam, już chwytam za drugą część!

Książka jest bardzo przystępnie i fajnie napisana. Do tego stopnia, że już od samego początku nie mogłam się od niej oderwać i jak szukałam czegoś lekkiego, tak zdecydowanie trafiłam w 10tkę! Oczywiście nie spodziewajcie się po niej jakiejś wielce ambitnej fabuły, ale główna bohaterka da się lubić, a jej przemyślenia i perypetie powodują, że zaczynacie jej podświadomie kibicować... i chcecie więcej ;)

Zuzanna Michalec

05.09.2015, 18:01

„Miłe zaskoczenie:)”

"Rywalki" znalazłam przez przypadek... Byłam przekonana, że będzie to typowa młodzieżowa powieść dla nastolatki. Mogę powiedzieć, że się nie pomyliłam, lecz książka wciągnęła mnie... tak, że skończyłam kilka godzin później. Swait przedstawiony i pewne niuanse spowodowały, że sięgnęłam po następne tomy, a teraz czekam na następny:))))

Zuzanna Kot

19.07.2015, 11:20

„"pozytuwne zaskoczenie"”

Sięgając po "Rywalki" nie spodziewałam się ogromnego szału, tymczasem otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Tematyka przypadła mi do gustu, bohaterowie skonstruowani zostali świetnie, nie mogłam oderwać się od tej książki, co "zmusiło" mnie, do sięgnięcia po resztę książek z tej serii, wraz z dodatkami. Gorąco polecam tę pozycję, może nie bardzo wymagającym czytelnikom, ale osobom, które chcą spędzić przyjemnie czas przy lekturze:)

Mia Ptatuszak

13.04.2015, 22:10

„wciągająca ”

Przyznam , że na początku nie ciągnęło mnie do tej książki,ale teraz po przeczytaniu mogę wam ją polecić w 100%. Nie będę pisać wam opisu , ponieważ nie widzę w tym sensu. Kiedy zaczniecie ją czytać nie będziecie mogli się od niej oderwać. Jest moją ulubioną książką.
Moja ocena:10/10