okładka W przyszłym roku w Jerozolimie. Ebook | EPUB, MOBI | Elżbieta Sosnowska, Julia Navarro

E-book

W przyszłym roku w Jerozolimie

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Porywająca historia dwóch rodzin, które starają się przezwyciężyć swoje przeznaczenie.


Historia o zdradzie i zemście, możliwej i niemożliwej miłości, o wielkiej przygodzie w kraju pełnym nietolerancji i oburzenia.

 

Czytelnicy trylogii STULECIE Kena Folletta będą tą książką zachwyceni.

 

PORUSZAJĄCA OPOWIEŚĆ O LUDZIACH

SZUKAJĄCYCH DLA SIEBIE MIEJSCA

W OGARNIĘTYM CHAOSEM ŚWIECIE.

 

 

Fragment opisanej z dwóch perspektyw fascynującej historii miejsca, które do dziś jest źródłem międzynarodowych konfliktów.


Zawikłane losy rodzin dwóch przyjaciół, Żyda Samuela Zukera i Palestyńczyka Ahmeda Ziada, na przestrzeni niemal stu lat.


 

Warszawa, Petersburg, Paryż…

 

Samuel Zuker nie znalazł tam szczęścia. Musiał uciekać – przed pogromami, prześladowaniami carskiej ochrany, przed pustką. Wygląda na to, że na kupionym kawałku ziemi w pobliżu Jerozolimy wreszcie odnajdzie swoje miejsce na świecie. I że nic nie zniszczy przyjaźni łączącej go z Ahmedem Ziadem, którego rodzina od dawna tę ziemię dzierżawiła.


Ponad pół wieku później Marian Miller przyjeżdża do Izraela, żeby przygotować raport na temat terenów okupowanych. Jedną z osób, z którymi rozmawia, jest syn Samuela, który ma jej wiele do powiedzenia. Ale też mnóstwo do ukrycia. Podobnie jak ona.

 

Ta intrygująca saga rodzinna, w której kulminacyjne wydarzenia przypadają na rok 1948, jest najambitniejszą jak dotąd powieścią Julii Navarro. To powieść szkatułkowa, której karty zaludniają postacie z krwi i kości, biorące własne przeznaczenie w swoje ręce, spełniające marzenia i walczące o życie.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

816

ISBN wydania papierowego

978-83-7985-744-9

Rok wydania papierowego

2016

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

4.63 MB (MOBI), 1.03 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie