Chór zapomnianych głosów - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
    Promocja
    okładka Echo z otchłani. , Ebook | Remigiusz Mróz

    Kontynuacja Chóru zapomnianych głosów - bestsellerowej powieści z gatunku science-fiction Remigiusza Mroza. Dalsze losy Håkona Lindberga, Dija Udina Alhassana i Ellyse.ISS Kennedy powrócił na Ziemię, która w niczym nie przypomina planety sprzed kilkuset lat. Po globalnym kataklizmie stała się jałowym pustkowiem, a na jej powierzchni przetrwali tylko nieliczni.Ocalałe statki Ara Maxima są bezpieczne na orbicie, czekając na dalsze instrukcje tych, którzy podejmą się odbudowy lu...

    Promocja
    okładka Echo z otchłani. , Audiobook | Remigiusz Mróz

    Kontynuacja Chóru zapomnianych głosów - bestsellerowej powieści z gatunku science-fiction Remigiusza Mroza. Dalsze losy Håkona Lindberga, Dija Udina Alhassana i Ellyse. ISS Kennedy powrócił na Ziemię, która w niczym nie przypomina planety sprzed kilkuset lat. Po globalnym kataklizmie stała się jałowym pustkowiem, a na jej powierzchni przetrwali tylko nieliczni. Ocalałe statki Ara Maxima są bezpieczne na orbicie, czekając na dalsze instrukcje tych, którzy podejmą się odbudowy...

    Promocja
    okładka Chór zapomnianych głosów. , Ebook | Remigiusz Mróz

    Okręt badawczy „Accipiter” przemierza bezkres kosmicznej próżni, a jego załoga pogrążona jest w głębokiej kriostazie. Nieliczni świadomi są dramatu, który rozgrywa się na pokładzie.Astrochemik Håkon Lindberg budzi się przedwcześnie z kriogenicznego snu i widzi, jak ginie jeden z ostatnich członków załogi.Prócz niego rzeź przetrwał tylko nawigator, Dija Udin Alhassan.Czy to on jest odpowiedzialny za fiasko misji? A może stoi za tym jakaś niewypowiedziana siła? Obca cywilizacja...

Chór zapomnianych głosów - książki, ebooki i audiobooki

W bezkresnej ciszy kosmicznej próżni rozgrywa się historia, której się nie spodziewasz. Historia, w której napięcie i tajemnica kroczą ramię w ramię z chłodnym, mrocznym pięknem nieznanego. Tom pierwszy, Chór zapomnianych głosów, i jego kontynuacja, Echo z otchłani, to dzieła, które przenoszą sci fi w zupełnie nowy wymiar. Metaforycznie i dosłownie. Jeśli jeszcze nie miałeś przyjemności poznać galaktycznego science fiction spod pióra mistrza polskiego kryminału, najwyższa pora.

Chór zapomnianych głosów - seria sci-fi Remigiusza Mroza

Na pokładzie statku badawczego Accipiter miała odbyć się rutynowa misja eksploracyjna - nic specjalnego, więc co mogłoby pójść nie tak? Ludzkość eksplorując kosmos wciąż nie natknęła się na inne życie, co budowało - jakże złudne - poczucie bezpieczeństwa. Gdy załoga znajduje się w kriostazie, astrochemik Håkon Lindberg budzi się zbyt wcześnie i staje twarzą w twarz z koszmarem. Na pokładzie ginie jeden z członków załogi, a prócz Håkona przeżył tylko nawigator Dija Udin Alhassan. Co się wydarzyło? Czy to sabotaż? A może za rzezią stoi coś, co przekracza ludzkie rozumienie?

W drugiej części cyklu Accipiter powraca na Ziemię, która przeszła drastyczną metamorfozę – z tętniącej życiem planety stała się jałowym pustkowiem. Zmniejszona populacja ludzka walczy o przetrwanie, ale nadzieję przesłania nieustanne widmo inwazji z kosmosu. Czym jest zagrożenie, które zawisło nad ostatnimi ocalałymi?

Chór zapomnianych głosów Mroza - dobra literatura spod dobrego pióra

Remigiusz Mróz to bez dwóch zdań fenomen polskiej sceny literackiej. Jego twórczość jest imponująco różnorodna – od thrillerów prawniczych z Joanną Chyłką, przez historyczną trylogię Parabellum, po kryminały z Sewerynem Zaorskim czy Wiktorem Forstem i cykle sensacyjne, takie jak W kręgach władzy. Nie boi się eksperymentować z formą ani gatunkami, czego dowodem jest właśnie Chór zapomnianych głosów.

Remigiusz Mróz zdołał połączyć elementy, które rzadko spotykają się na literackiej scenie: Chór zapomnianych głosów to cykl science fiction, która zachowuje tempo thrillera i niepokojący klimat horroru. Tajemnice, które narastają strona po stronie w trakcie lektury stopniowo odsłaniają wielowarstwową fabułę, a zakończenie pozostawia czytelnika… co najmniej w szoku.