W LEGO® City zawsze dzieje się coś ciekawego – czy to na lądzie, czy na wodzie. Jeśli chcesz przeżyć niesamowite przygody, dołącz do odważnych ratowników ze straży przybrzeżnej, kierowców wyścigowych, badaczy dżungli i pozostałych mieszkańców miasta.
Rozwiązuj zadania i twórz scenki – czeka cię wiele godzin fantastycznej zabawy, a dzięki naklejkom wielokrotnego użytku możesz w każdej chwili zacząć nową przygodę!
„Historie miłosne. Kolorowanki artystyczne” to kolekcja czarno-białych plakatów inspirowanych zakochanymi parami z kultowych filmów Disneya. Lekka, komiksowa kreska oprawiona w ramy doskonale sprawdzi się jako ozdoba każdego wnętrza. Jeśli polubiłeś kolorowanie jako formę twórczego relaksu, droga wolna – wybierz swoją ulubioną technikę i działaj. Efekt końcowy zależy tylko od twojej wyobraźni!
„Pop-art. Plakaty artystyczne” to kolekcja czarno-białych plakatów inspirowanych filmami z cenionej na całym świecie wytwórni PIXAR. Ich lekka, komiksowa forma oprawiona w ramy doskonale sprawdzi się jako ozdoba każdego wnętrza. Jeśli polubiłeś kolorowanie jako formę twórczego relaksu, droga wolna – wybierz swoją ulubioną technikę i działaj. Efekt końcowy zależy tylko od twojej wyobraźni!
Przed tobą pełna wyzwań zabawa w świecie labiryntów Lego! Pomóż bohaterom w wykonaniu ich misji, a dowiesz się między innymi czy podróżnik znajdzie tajemniczy skarb, kto wygra wielki wyścig, jak policjanci powstrzymają opryszków przed ucieczką. Przejdź przez wszystkie tajemnicze labirynty i przeżyj fascynującą przygodę w krainie Lego!
Spoiler w spoiler, koło w koło! Co Twój kumpel na wspólne wyścigi? Przygotujcie ołówki, kredki, mazaki i wyobraźcie sobie, że przed wami zawody najwyższej rangi! Pamiętajcie jednak, że nie tylko szybkość jest ważna. Na każdym etapie liczy się też refleks, koncentracja oraz bystrość umysłu. Ścigajcie się na czas w rozwiązywaniu zadań. Przed Wami mnóstwo emocji! Gotowi? Start! Zestaw zawiera dwa notesy z takimi samymi zadaniami. Zawodnicy wspólnie wybierają wyzwanie i rozpoczyn...
Przed tobą artystyczna przygoda w towarzystwie Dory i jej przyjaciół. W zestawie znajdziesz 2 megaplakaty oraz, na odwrocie każdego z nich, dodatkowe obrazki do pokolorowania i uroczą historyjkę. Podejmij wyzwanie godne prawdziwego artysty z miasteczka Playa Verde! Wystarczą kredki lub mazaki, by stworzyć niepowtarzalne ilustracje, które staną się oryginalną ozdobą twojego pokoju.
„Naklejam i Koloruję” to książka z fantastycznymi naklejkami i dużymi, prostymi ilustracjami. Wklejając na stronach naklejki z odpowiednimi obrazkami, a następnie kolorując rysunki według wzoru, dziecko ćwiczy spostrzegawczość oraz kształci zdolności manualne — kluczowe umiejętności dla wieku przedszkolnego. Kolorowanie w towarzystwie ulubionych bohaterów Disneya to świetny pomysł na udaną zabawę!
„Naklejam i Koloruję” to książka z fantastycznymi naklejkami i dużymi, prostymi ilustracjami. Wklejając na stronach naklejki z odpowiednimi obrazkami, a następnie kolorując rysunki według wzoru, dziecko ćwiczy spostrzegawczość oraz kształci zdolności manualne — kluczowe umiejętności dla wieku przedszkolnego. Kolorowanie w towarzystwie bohaterów z krainy lodu to świetny pomysł na udaną zabawę!
Przed Tobą zadanie godne kibica wyścigów samochodowych i fana Zygzaka McQueena. Gotowy? No to startuj! Nie hamuj się i działaj z rozmachem! Koloruj i stwórz 2 MEGAplakaty. To jeszcze nie koniec przygody. Gdy odwrócisz plakaty na drugą stronę, dowiesz się, kto tym razem jest przeciwnikiem Zygzaka, a kto jego trenerem. Czekają też na Ciebie odjechane grafiki do pokolorowania. Jeśli dotarłeś już do mety – powieś gotowe plakaty w swoim pokoju.
Witaj w studiu mody Księżniczek Disneya! Przed tobą prawdziwe wyzwanie. Zostań nadworną projektantką kreacji i wyczaruj dla swoich ulubionych bohaterek niezwykłe kreacje na różne okazje. Za pomocą kredek lub mazaków nadaj swoim projektom bajeczne barwy oraz wystrzałowe wzory. Wybierz spośród naklejek dodatki, które dopełnią kreacje. Stwórz najmodniejszą kolekcję w księżniczkowym stylu!
Ramię w ramię to wyzwanie! Jesteś gotów na pojedynek ze swoim kumplem? Przygotujcie ołówki, kredki i mazaki – wyobraźcie sobie, że to Wasze miecze świetlne! Pamiętajcie jednak – najważniejsza jest Moc myślenia i refleksu. Ścigajcie się na czas w rozwiązywaniu zadań. Przed Wami kosmiczna zabawa! Gotowi? Start! Zestaw zawiera dwa notesy z takimi samymi zadaniami. Zawodnicy wspólnie wybierają wyzwanie i rozpoczynają rywalizację. Wygrywa ten, kto pierwszy poda prawidłowe rozwiąz...
Słyszysz ryk silników, pisk hamulców i tłumy kibiców? Witaj w świecie filmu „Auta 3”! Przeżyj niesamowite przygody i po raz kolejny pokibicuj Zygzakowi. Spotkań z mistrzem nigdy dość. Gaz do dechy i… bazgrol, rysuj, twórz! Ścieralne strony sprawią, że świetnej zabawie nie będzie końca – wystarczy wziąć mazaki lub kolorowe cienkopisy. A naklejki wielokrotnego użytku zapewnią wiele przygód z książką!
Witaj w studiu urody Księżniczek Disneya! Przed tobą prawdziwe wyzwanie. Zostań nadworną stylistką fryzur swoich ulubionych bohaterek i wyczaruj dla nich niezwykłe uczesania na różne okazje. Za pomocą kredek lub mazaków nadaj włosom księżniczek piękne kolory oraz pełnię blasku. Wybierz spośród naklejek wystrzałowe ozdoby i dodatki. Pomogą ci stworzyć prawdziwe fryzjerskie dzieła sztuki!
Barbie uwielbia spełniać swoje marzenia i spędzać czas ze swoimi siostrami oraz w gronie najbliższych przyjaciół. Dołącz do nich i nadaj barw ich przygodom. „Megakolorowanka” to prawdziwe wyzwanie w dużym formacie. Pamiętaj, że gotowe obrazki możesz wyrwać z książki i udekorować nimi swój pokój. W książce znajdziesz też naklejki do samodzielnego pokolorowania. Czas na zwariowaną zabawę i szaleństwo barw w świecie Barbie!
Zobacz, jak wygląda twardy świat zawodów samochodowych! Przeżyjesz niezapomnianą przygodę – pełną ostrych zakrętów, pisku opon i najlepszych zawodników z mistrzem Zygzakiem na czele. Uzupełnij scenki naklejkami i zobacz, co kryje się na ilustracjach. Przed Tobą pojedynek doświadczonego mistrza i nowoczesnych młodzików. Kto wygra?
Czas na przygodę w towarzystwie bohaterów filmu Auta 3. Naklejam i Koloruję to książeczka z mnóstwem fantastycznych naklejek i dużymi, prostymi ilustracjami. Wklejając na stronach naklejki z odpowiednimi obrazkami, a następnie kolorując czarno-białe rysunki według wzoru, dziecko ćwiczy spostrzegawczość oraz kształci zdolności manualne.
Dom / Moda / Hobby” to obszerna grupa publikacji z podkategoriami: „Dom / Wnętrze / Ogród”, „Kolorowanki” oraz „Moda i styl”. Znaleźć tu można książki z licznych dziedzin związanych ze spędzaniem wolnego czasu, zbiory porad, wskazówek i myśli mających pomóc w różnorodnych czynnościach. Obok tego znajdują się tutaj publikacje odkrywające nowe, nieznane jeszcze światy, pozwalające dostrzec rzeczywistość czyimiś oczami, książki o modzie, stylu życia, kuchni, podróżach, ogrodach oraz wszelakich zainteresowaniach. W kategorii „Dom / Moda / Hobby” odnaleźć można zarówno pozycje dla zupełnych laików, osób, które chcą poznać coś nowego, jak i dla miłośników, znawców, tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w danej dziedzinie. Czytelnicy trafią tu na publikacje z zakresu stylu życia, np. „Życie zero waste” Katarzyny Wągrowskiej, która pokazuje, że zero waste to droga do lepszego funkcjonowania w świecie, czy książkę Agnieszki Maciąg „Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie” pełną przemyśleń i inspiracji dotyczących wewnętrznego rozwoju. W kategorii „Dom / Moda / Hobby” nie zabraknie również tematyki podróżniczej, np. „Życie stewardessy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice” Marii Kuczyńskiej, która opowiada o pracy na pokładzie samolotu, ale również o własnym życiu, czy „Przesunąć horyzont” dziennikarki i podróżniczki Martyny Wojciechowskiej, która pisze nie tylko o wysokich górach, ale także o tym, że warto mieć cele, dążyć do ich realizacji i wyznaczać sobie kolejne. Odnaleźć tu możemy również takie tytuły jak: „Życie pszczół” Maurice’a Maeterlincka, „ABC szachów” Michała Wodzyńskiego, „Survival po polsku. Początek” Krzysztofa Kwiatkowskiego, „Zioła w domowym ogrodzie” Moniki Fijołek czy „Vegenerata bieg przez kuchnię” Przemysława Ignaszewskiego.