Nie możesz doczekać się Świąt Bożego Narodzenia i Gwiazdki? Poczuj wyjątkową świąteczną magię i wykonaj samodzielnie mnóstwo wspaniałych dekoracji i ozdób. Samodzielnie wykonanymi ozdobami (bombkami, łańcuchami, zawieszkami) możesz udekorować dom, pokój, świąteczny stół oraz drzewko choinkowe. Wykonaj proste projekty, dzięki którym w Twoim domu zapanuje świąteczna atmosfera.
Seria czterech dużych książeczek . Wieloelementowe ilustracje, w których dziecko ma za zadanie dorysować brakujące fragmenty, uzupełnić rysunek, znaleźć ukryte detale. Polecenia, ułożone w niekonwencjonalny sposób, są integralną częścią ilustracji, nie ograniczają jednak wyobraźni dziecka, a wskazują kierunek działania. Dziecko ma też miejsce na własną, niczym nie skrępowaną twórczość. Może gryzmolić i bazgrolić.
Colour and learn to nauka prostych słówek przez kolorowanie przedmiotów, zwierząt i postaci. Kolorowanie obrazków i liter to świetna okazja do nauki pierwszych angielskich słów!
Książka przeznaczona jest dla dzieci w kategorii wiekowej 4-5. Z pewnością pomoże w rodzinnym, efektywnym nauczaniu języka obcego.
Duże książeczki z serii „Gryzmoły, bazgroły”. Zawierają duże ilustracje, które dają dziecku możliwość rozwijania wyobraźni i kształcenia umiejętności: manualnych, spostrzegawczości, zapamiętywania, logicznego myślenia. Polecenia, ułożone w niekonwencjonalny sposób, są integralną częścią ilustracji, nie ograniczają jednak wyobraźni dziecka, a wskazują kierunek działania.
Każda z książeczek ma swój wiodący temat: labirynty i łamigłówki.
Jeszcze więcej kolorowania i długich godzin dobrej zabawy! Pokoloruj ulubionych bohaterów z serii Baby Looney Tunes. Pokolorowanymi obrazkami ozdabiaj swój pokój. To wielkoformatowa kolorowanka m.in. z Kotem Sylwestrem, Tweetym, Królikiem Bugsem czy zabawnym Tazem! Ze względu na swój rozmiar pokolorowane ilustracje mogą posłużyć jako oryginalna dekoracja pokoju! Teraz jeszcze więcej zabawy i radości z kolorowania!
Lubię wielkie kolorowanie, podobnie jak Rysuję z wyobraźnią w kolejnych zeszytach zawiera kolorowanki. Nie są one jednak zwyczajne. Dzięki dużemu formatowi pozwalają na wspólną pracę dzieci lub dziecka z dorosłymi, dzięki czemu rozwijają funkcje społeczne przedszkolaka. Pobudzają też do kreatywności, uczą samodzielnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania wyzwań. W kolejnych zeszytach, opartych na historyjkach o Kredziakach w różnych sytuacjach, dziecko ćwiczy grafomotor...
Dom / Moda / Hobby” to obszerna grupa publikacji z podkategoriami: „Dom / Wnętrze / Ogród”, „Kolorowanki” oraz „Moda i styl”. Znaleźć tu można książki z licznych dziedzin związanych ze spędzaniem wolnego czasu, zbiory porad, wskazówek i myśli mających pomóc w różnorodnych czynnościach. Obok tego znajdują się tutaj publikacje odkrywające nowe, nieznane jeszcze światy, pozwalające dostrzec rzeczywistość czyimiś oczami, książki o modzie, stylu życia, kuchni, podróżach, ogrodach oraz wszelakich zainteresowaniach. W kategorii „Dom / Moda / Hobby” odnaleźć można zarówno pozycje dla zupełnych laików, osób, które chcą poznać coś nowego, jak i dla miłośników, znawców, tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w danej dziedzinie. Czytelnicy trafią tu na publikacje z zakresu stylu życia, np. „Życie zero waste” Katarzyny Wągrowskiej, która pokazuje, że zero waste to droga do lepszego funkcjonowania w świecie, czy książkę Agnieszki Maciąg „Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie” pełną przemyśleń i inspiracji dotyczących wewnętrznego rozwoju. W kategorii „Dom / Moda / Hobby” nie zabraknie również tematyki podróżniczej, np. „Życie stewardessy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice” Marii Kuczyńskiej, która opowiada o pracy na pokładzie samolotu, ale również o własnym życiu, czy „Przesunąć horyzont” dziennikarki i podróżniczki Martyny Wojciechowskiej, która pisze nie tylko o wysokich górach, ale także o tym, że warto mieć cele, dążyć do ich realizacji i wyznaczać sobie kolejne. Odnaleźć tu możemy również takie tytuły jak: „Życie pszczół” Maurice’a Maeterlincka, „ABC szachów” Michała Wodzyńskiego, „Survival po polsku. Początek” Krzysztofa Kwiatkowskiego, „Zioła w domowym ogrodzie” Moniki Fijołek czy „Vegenerata bieg przez kuchnię” Przemysława Ignaszewskiego.