Opis treści
Za dużo myślę.
Moi bliscy mówią, że jestem zakręcona i że zadaję sobie za dużo pytań.
W mojej głowie stale coś się kłębi – czasem marzę o tym, żeby wcisnąć wyłącznik umysłu.
Mam wrażenie, że jestem z innej planety.
Nie mogę sobie znaleźć miejsca.
Czuję się niezrozumiany.
Czy chociaż jedno z tych zdań opisuje właśnie ciebie? Jeśli tak, prawdopodobnie rozpoznasz się w profilu osoby nadwydajnej mentalnie. Cóż, bycie nadwydajnym bywa naprawdę męczące, ale twój mózg – właśnie ten, który myśli zbyt wiele – to prawdziwy skarb. Jego subtelność, złożoność i szybkość, z jaką działa, są naprawdę zdumiewające, a pod względem mocy można go porównać z silnikiem Formuły 1!
Ale bolid wyścigowy nie jest zwykłym samochodem. Gdy prowadzi go jakiś niezdara, może się okazać kruchy i niebezpieczny. Potrzebuje kierowcy najwyższej klasy i toru na swoją miarę, by wykorzystać swój potencjał.
Do tej pory to mózg wiódł cię po wertepach. Czas jednak, abyś przejął stery, i to już od dziś. Dzięki temu audiobookowi nauczysz się wykorzystywać niezwykłe możliwości swojego umysłu, który do tej pory wydawał się nie do ogarnięcia! A do tego poczujesz ulgę i wreszcie odetchniesz pełną piersią, akceptując siebie i swój fantastyczny umysł.
„Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych”, Christel Petitcollin – jak słuchać audiobook?
Audiobooka „Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych”, tak jak i pozostałe książki w formacie elektronicznym przesłuchacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na jakimkolwiek urządzeniu obsługującym pliki mp3 (także komputer). Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również odsłuchać darmowy fragment audiobooka.
A jeśli wolisz czytać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako ebook (epub oraz mobi).
Szpulka 09-09-2020
Szpulka 09-09-2020
Bardzo polecam wszystkim wysoko wrażliwcom (tzw. nadwydajnym). Książka w zasadzie, jak na mój gust, bardziej skupia się na tym, czym jest nadwydajność, jak się objawia, niż podaje konkretne rady. Jest ich stosunkowo mało, ale mimo to książka otwiera nasze własne oczy na wiele zachowań, co pomaga sobie z nimi lepiej radzić :) Dzięki tej książce nadwydajni mogą zrozumieć, że nie są w takim sposobie odczuwania odosobnieni, że można podnieść komfort funkcjonowania, gdy lepiej to poznamy. Polecam.
Opinia nie jest potwierdzona zakupem