Kicia Kocia bardzo lubi grać w piłkę nożną. Wybiera się do parku, gdzie już czekają Julianek i Adelka. Zabawa toczy się w najlepsze. W pewnym momencie włącza się do niej nowy kolega. Nie może kopać piłki, bo jeździ na wózku, ale za to świetnie rzuca. Kici Koci i przyjaciołom zabawa w rzucanie piłki także zaczyna się podobać.
Kicia Kocia leci z rodzicami prawdziwym samolotem do Warszawy. Port lotniczy jest taki wielki! Tata tłumaczy Kici Koci, co się będzie działo, zanim wejdą do samolotu – muszą się poddać kontroli bagażu, kontroli bezpieczeństwa i kontroli dokumentów. W końcu Kicia Kocia wsiada do samolotu. Czuje się wspaniale!
Książeczka z okienkami do otwierania – dla wszystkich miłośników Kici Koci i Nunusia.
Kicia Kocia i Nunuś wybierają się na spacer. Nunuś chce zabrać pluszowego szczurka, ale szczurka nigdzie nie ma: ani w łóżeczku, ani w komodzie, ani w żadnym innym miejscu. Dzieci zabierają się do szukania. Mają do otwarcia aż 57 okienek!
Kicia Kocia lubi spędzać czas z Packiem, Adelką i Juliankiem. To jej najlepsi przyjaciele! Razem grają w piłkę, razem urządzają pikniki, razem bawią się na placu zabaw i w przedszkolu. Spotykają tam też inne dzieci, np. Kubę, który jeździ na wózku, ale świetnie gra w piłkę ręczną, albo Antka, który niedosłyszy, ale jest bardzo pomocny, i zaprzyjaźniają się z nimi. Miło jest bawić się z przyjaciółmi!
Piąta już z kolei kartonowa książka z otwieranymi okienkami dla najmłodszych wielbicieli Kici Koci i Nunusia. Tym razem w okienkach ukrywają się przedstawiciele różnych zawodów, od zwyczajnych jak krawcowa i krawiec, kucharka i kucharz do niezwyczajnych, jak kosmonautka i kosmonauta. Dla Kici Koci i Nunusia wszystkie zawody są fascynujące!
Kicia Kocia i jej przyjaciele wybierają się na... prawdziwy plener malarski! Ale co to właściwie znaczy? Otóż dzieci będą malować obrazy na łonie natury, jak prawdziwi artyści! Każdy już ma pomysł na swoje dzieło sztuki, ale Kicia Kocia jest smutna, bo nie może się zdecydować, co namalować. Na szczęście z pomocą przychodzą przyjaciele.
Bestsellerowa seria o Kici Koci teraz w języku angielskim! The Polish bestselling series now available in English! Kitty Kotty, the cheeky little kitten, will take you everywhere, even into space! But also to the library, preschool, swimming pool, playground, beach, or on a train journey. With Kitty Kotty children can do some tinkering and recycling, they can cook, play musical instruments and much more! Children will never get bored with Kitty Kotty!
Gratka dla wielbicieli sympatycznej kotki! W kolejnym tomie Kicia Kocia idzie do przedszkola. Tam spotyka przyjaciół i wspólnie robią dużo ciekawych rzeczy. Dzięki Kici Koci dzieci dowiadują się, jak wygląda typowy dzień przedszkolaka. Książki o Kici Koci są polecane do czytania przez Fundację ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom.
Kicia Kocia wybrała się na spacer po mieście. Jedzie tramwajem do centrum, gdzie jest mnóstwo ludzi i samochodów. Kicia Kocia uczy się poruszać w wielkim mieście, przechodzić przez jednię i uważać na ruch pojazdów. Podobnie jak w poprzednich kolorowankach, dużo tu miejsca do bazgrania i samodzielnego malowania.
Kicia Kocia i Nunuś. Sprzątamy - książka w bestsellerowej serii dla najmłodszych dzieci z tekturowymi stronami. Kicia Kocia i jej braciszek Nunuś wybrali się na spacer do parku. Nunuś wchodził w kałuże i zmoczył skarpetki. Po powrocie do domu trzeba się rozebrać i odłożyć rzeczy na miejsce. Czy Nunuś to potrafi? Jeśli nie, zawsze może liczyć na pomoc Kici Koci! Seria Kicia Kocia to książki dla dzieci autorstwa gdańskiej pisarki Anity Głowińskiej. Jej bohaterką jest mała, by...
Kicia Kocia i Nunuś lubią zimę i zabawy na śniegu. Razem z nimi mali czytelnicy zobaczą, jak wygląda zima w mieście, w parku, a także na wsi i w lesie. Co robią zimą zwierzęta? Co jedzą? W co zimą bawią się dzieci? Najmłodsi poznają odpowiedzi na te pytania, otwierając kolejne okienka z Kicią Kocią i Nunusiem.