Niezwykła moc świadomego oddychania to nowe, poprawione i uzupełnione przez autora, wydanie książki Sztuka świadomego oddychania.
Metoda Integracji Oddechem, czyli świadomego oddychania, którą Colin P. Sisson stworzył, opisał i spopularyzował, pomaga ludziom odkryć samych siebie, osiągnąć wolność i całkowitą samorealizację.
Tym razem Colin P. Sisson w formie porywającej fabularnej opowieści prowadzi nas w głąb amazońskiej dżungli, żebyśmy wraz z Haroldem i jego synem Jonathanem szukali ukrytego skarbu. Niczym Indiana Jones Harold zmaga się z dziką przyrodą, a każdy dzień staje się walką o przetrwanie. Czy zagadkowy skarb okaże się wart tego trudu? Wyprawa bohaterów książki okazuje się podróżą mistyczną do odkrycia samego siebie i w miarę czytania staje się historią każdego z nas. Ojciec i syn ...
Technika świadomego oddychania, czyli Integracji Oddechem, którą autor stworzył, opisał i spopularyzował, pomaga odkryć samych siebie, osiągnąć wolność i całkowitą samorealizację. Podczas pracy z oddechem wyzwalamy się z dawnych programów i uwarunkowań, pokonujemy przeszkody i blokady emocjonalne. Uczymy się bez ograniczeń akceptować siebie i innych ludzi oraz brać odpowiedzialność za własne życie - bo tylko wtedy, gdy sami je tworzymy, możemy być spełnieni i szczęśliwi....
Colin P. Sisson, metafizyk i psycholog, znany polskiemu czytelnikowi m.in. z książek Podróż w głąb siebie, Nie-zwykła moc świadomego oddychania i Twoje prawo do bogactwa, jest twórcą szeroko stosowanej metody rozwoju osobistego - Integracji Oddechem. Prowadzi autorskie warsztaty i szkolenia w wielu krajach, także corocznie w Polsce. W książce Wewnętrzne przebudzenie autor z niesłychaną prostotą opisuje odkryty przez siebie proces prowadzący do przebudzenia się z ograniczają...
Colin P. Sisson psycholog i metafizyk, autor znanych już polskiemu Czytelnikowi książek Twoje prawo do bogactwa, Klucz do samopoznania,witalności i miłości - rebirthing w praktyce, oraz Wewnętrzne przebudzenie jest twórcą szeroko stosowanej metody rozwoju osobistego zwanej "integracja oddechem". W niniejszej książce autor zachęca nas do tego, byśmy lepiej poznali samych siebie i dzięki temu osiągnęli poczucie jedności z całym wszechświatem i z każdą jego cząstką. Uświadomien...
Książka jest dokumentem piśmienniczym, obszernym zazwyczaj zapisem wszelkiej ludzkiej myśli. Występuje w postaci wielostronicowej publikacji o określonej liczbie stron i trwałym charakterze.
Postać dzisiejszej książki drukowanej ma formę kodeksu będącego zbiorem kartek połączonych grzbietem. Taki sposób utrwalania zapisu w momencie upowszechnienia pergaminu zastąpił wcześniejszą formę dokumentu piśmienniczego, jakim był zwój.
Według definicji Słownika języka polskiego PWN książka jest złożonym oraz oprawionym arkuszem papieru zadrukowanym tekstem o charakterze literackim, użytkowym bądź naukowym. Jednak współcześnie definicja ta powinna zostać poszerzona o książki elektroniczne będące cyfrowym odpowiednikiem tych drukowanych. Do książek elektronicznych zaliczane są zarówno ebooki, jak i audiobooki. Treść utrwaloną w formie elektronicznej można odczytać za pomocą odpowiedniego oprogramowania na laptopach, tabletach, smartfonach, a przede wszystkim na przeznaczonych do tego celu czytnikach.
E-książki odgrywają bardzo dużą rolę. Podjęty jakiś czas temu proces digitalizacji książek umożliwia dostęp do światowych zasobów wiedzy znacznie większej liczbie osób. Zbiory ksiąg to niepodważalne światowe dziedzictwo kultury, jednak ze względu na ograniczoną możliwość szybkiego dostępu do przechowywanych w księgozbiorach publikacji, a także brak możliwości jakiegokolwiek dostępu do dzieł o znacznej wartości historycznej proces digitalizacji daje szansę na udostępnianie światowych dzieł szerokiej masie odbiorców.
Okładka to wszystko, co zostało od zewnątrz trwale złączone ze znajdującym się w środku wkładem. Składa się z przedniej i tylnej okładziny (potocznie zwanej okładką), a także z grzbietu okładki. To właśnie okładka definiuje i określa ostateczny wygląd książki, gdyż determinuje między innymi sposób, w jaki łączą się ze sobą wszystkie kartki i jaka jest wewnętrzna budowa książki. Oprawy mogą być miękkie, twarde czy też zintegrowane – różnią się przede wszystkim wielkością, wagą, wytrzymałością oraz ceną. Przykładowo książki w twardej oprawie są większe, cięższe, bardziej wytrzymałe i droższe od tych w miękkiej.