Majówkowy Maraton Czytelniczy

Patryk Vega Prawo - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Patryk Vega Prawo - książki, ebooki i audiobooki

Patryk Vega jest polskim reżyserem, scenarzystą oraz pisarzem. Urodził się jako Patryk Krzemieniecki, ale zaraz po otrzymaniu dowodu osobistego rozpoczął proces zmiany nazwiska, gdyż chciał zrobić międzynarodową karierę. Odkąd był nastolatkiem, pracował zawodowo. Jego nazwisko znalazło się w polskiej księdze rekordów Guinessa, gdzie trafił jako najmłodszy twórca grafiki komputerowej. Patryk Vega ukończył Collegium Civitas w Warszawie, a jego praca magisterska dotyczyła serialu dokumentalnego „Prawdziwe psy”, którego był reżyserem i współscenarzystą. W 2006 roku za swoją twórczość otrzymał list gratulacyjny od Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Prywatnie Patryk Vega jest żonaty z Katarzyną Słomińską i ma trójkę dzieci.

Patryk Vega – kontrowersyjny reżyser

Vega jako scenarzysta miał swój debiut pod koniec lat 90., kiedy realizował serial „Pierwszy milion”. Jest także pomysłodawcą oraz współrealizatorem „Prawdziwych psów”, a także wyreżyserował seriale „Kryminalni”, „Twarzą w twarz” i „Instynkt”. Pierwszym filmem Patryka Vegi był „PitBull” z 2005 roku (film został również zrealizowany w formie serialu). Później wyreżyserował „Ciacho”, „Last Minute”, „Służby specjalne”, „Botoks”, „Kobiety mafii”, „Politykę” i film „Bad Boy”. W 2016 roku Vega zrealizował także kolejne części „PitBulla” – „PitBull. Nowe porządki” oraz „PitBull. Niebezpieczne kobiety”.

Książki Patryka Vegi

Patryk Vega jest autorem książek z gatunku non-fiction. Porusza w nich tematykę pracy w służbach specjalnych i polskiej policji. Często pisze o kulisach kontrowersyjnych spraw, porusza trudne tematy i zdradza pilnie strzeżone tajemnice. Jego książki niedługo po premierze osiągnęły status bestsellerów. Ebooki Patryka Vegi do kupienia wyłącznie na Woblink.com.

Dotychczas wydał następujące tytuły: „Złe psy. W imię zasad” (2015), „Złe psy. Po ciemnej stronie mocy” (2015), „Służby specjalne. Podwójna przykrywka” (2016) oraz „Niebezpieczne kobiety” (2016). W serii „Złe psy” opisuje rozmowy, jakie odbył ze Sławkiem Opalą i innymi policjantami, którzy opowiedzieli mu, jak naprawdę wygląda polska mafia, w jaki sposób funkcjonuje polska policja i dlaczego niektórzy decydują się przejść na złą stronę. W „Służbach specjalnych” jako pierwszy zdradza sekrety służb, a w „Niebezpiecznych kobietach” skupia się na policjantkach, które często w pracy osiągają lepsze wyniki od mężczyzn.

Książki Patryka Vegi wydawane są przez krakowskie Wydawnictwo Otwarte. Chcecie wkroczyć w świat złych psów? Jeśli tak, zapraszamy do księgarni Woblink.com, gdzie znajdziecie książki papierowe, ebooki oraz audiobooki Patryka Vegi.

Co znajdziesz w kategorii: Prawo

Publikacje znajdujące się w kategorii „Prawo” w księgarni internetowej Woblink.com dotyczą przede wszystkim systemu norm prawnych, dyrektyw postępowania, funkcjonowania państwa, działania społeczeństwa, ustaleń organów władzy, odpowiedzialności publicznej oraz działania służb związanych z prawidłowym funkcjonowaniem państwa. Znajdują się tu również kodeksy prawne, zbiory przepisów czy ustaw, informacje dotyczące spraw kadrowych i prawa pracy, a także wszelkie publikacje opisujące znaczące zmiany zachodzące w prawie. Kategoria „Prawo” zawiera takie pozycje jak „Świadczenia dla pracowników – podatki, ZUS, ewidencja”, „Jakie są konsekwencje wycofania środka trwałego z prowadzonej działalności gospodarczej”, „Jakie są skutki zastosowania nieprawidłowej stawki podatku u sprzedawcy i nabywcy”, „KPA Komentarz – Kodeks Postępowania Administracyjnego”, „RODO w szkole i przedszkolu. Praktyczny przewodnik wdrażania nowych przepisów krok po kroku”, „Jak udzielać urlopu dla poratowania zdrowia od stycznia 2018. Wskazówki, procedury, wzory dokumentów”, „Perspektywa rozwoju podejścia procesowego. Szanse i ograniczenia”, „Prawa człowieka i ich granice”, „Polskie interpretacje ustroju i prawa Trzeciej Rzeszy (1933–1989)”, „Wzorcowy plan kont w kontekście polityki rachunkowości” czy „Nagroda jubileuszowa oraz dodatek za wysługę lat w oświacie. Jak prawidłowo wyliczyć staż pracy”. Znalazły się tu również następujące publikacje: „7 powodów, dla których warto podpisać z pracownikiem umowę o powierzeniu mienia” Piotra Szulczewskiego, „Jak prawidłowo tworzyć przepisy zakładowe” Sebastiana Kryczki oraz „Zakaz reformationis in peius w ogólnym postępowaniu administracyjnym” Agnieszki Skóry.