okładka Złe psy. W imię zasad. Ebook | EPUB, MOBI | Patryk VegaPromocja

Ebook

Złe psy. W imię zasad

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Bez kompromisów. Bez skrupułów. Bez cenzury. Patryk Vega to jedyny twórca, któremu udało się zdobyć zaufanie policjantów. Niczego przed nim nie ukrywali. Czas, aby prawdę poznali wszyscy. Sławek Opala i inni policjanci opowiadają o prawdziwym obliczu polskiej przestępczości: morderstwach, mafii, haraczach, świadkach koronnych, o przepychankach z przełożonymi i metodach pracy, które mają być przede wszystkim skuteczne. To książka o świecie twardych facetów, w którym granica między zbrodnią a prawem jest cienka, ale wyraźna. Bo sprawiedliwość jest jedna. Patryk Vega – reżyser i scenarzysta. Twórca popularnych filmów i seriali (m.in. Pitbull, Służby specjalne, Prawdziwe psy). Siedział przy jednym stole z policjantami i gangsterami. Zna ich świat od najczarniejszej strony. Sławomir Opala – jeden z rozmówców Patryka Vegi, „prawdziwy pies”. Policjant z warszawskiego wydziału zabójstw, pierwowzór Despera z serialu Pitbull. Aresztowany pod zarzutem udziału w grupie przestępczej. Poddał się karze (choć utrzymywał, że jest niewinny) i spędził w więzieniu dwa i pół roku. Popełnił samobójstwo.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.82 MB (MOBI), 1.63 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Jarek Golczyk

Jarosław Golczyk

19.12.2015, 21:14

„Niezła”

Nie jest to opowieść o glinach z jakiejś małej mieściny, gdzie łapie się pijanych rowerzystów, czy wlepia mandaty za picie piwa pod sklepem - tylko przesłuchanie policjantów z tego, z czym muszą się mierzyć w swojej pracy.
Czyta się znakomicie. Polecam.

Piotr Stawiszyński

Piotr Stawiszyński

24.11.2015, 12:20

„Dla mnie 10/10”

Miałem wrażenie jakbym siedział z autorem przy stole i słuchał opowieści policjantów. Jeśli szukasz literatury na pare wieczorów to zapomnij, ta książkę pochłoniesz w jeden :) Wciąga ze nie mozna sie oderwać! Życie policjanta od kuchni nie jest sielanką, to ciągła walka jak nie ze "zbójami" to z przełożonymi... Gorąco polecam!

M S

M S

10.08.2015, 17:07

„Znakomita pozycja Polecam! ”

Bardzo dobra i wciągająca książka. Napisana przez Vegę w formie wywiadu powoduje, że czytając ma się wrażenie jakby słuchało się opowiadań na żywo. Da się odczuć, że wypowiedzi nie są mocno edytowane, bez pardonu potrakotwane kwiecistą łaciną.
Mocna, trzyma w napięciu szczególnie dlatego, że są to historie, opowiadania prawdziwe.
Zdecydowanie jest pozycją dla fanów Pitbulla i kryminalnego świata według Patryka Vegi.

Oceniam 5/5