Wirtualne Targi

Robin Dreeke Książki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
    Promocja
    okładka Moc zaufania 5 reguł zwycięstwa według agenta FBI, Książka | Robin Dreeke

    Czy byłbyś w stanie zaufać innym? Czy jesteś osobą godną zaufania? Czy powierzyłbyś komuś swoje życie albo życie twojej rodziny? Komu powierzyłbyś swoje najgłębsze sekrety? Budowanie zaufania to jedna z najważniejszych życiowych umiejętności. Kształtuje charakter, wymaga empatii i chęci bycia pomocnym oraz ambicji, by odnosić większe sukcesy w pracy i w domu. Ważne jest też, by umieć zaufać innym i rozpoznać, komu warto powierzyć nasze najszczersze myśli. Zaufanie to coś, cz...

    Promocja
    okładka Jak zjednać sobie ludzi Metody agenta FBI, Książka | Robin Dreeke

    Autor bestsellera “Jak czytać ludzi radzi agent FBI“ tym razem o sprawdzonych (nie tylko w FBI) sposobach na zjednywanie sobie ludzi! Wiesz, że można nauczyć się doskonałej komunikacji z otoczeniem? Opanować umiejętności, które pozwolą przekonać każdego, by powierzył ci najskrytsze sekrety, tajemnice bankowe albo szczegóły działań sprzecznych z twoimi interesami? I to bez przymusu? Ludzie potrafiący tego dokonać wcale nie są obdarzeni nadzwyczajnymi zdolnościami, których brak...

    Promocja
    okładka Jak czytać ludzi Radzi agent FBI, Książka | Robin Dreeke, Cameron Stauth

    Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji, motywacji, dążeń, a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskasz umiejętności przydatne wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu, biznesie, wśród przyjaciół i znajomych. Autorem “Jak czytać ludzi” jest Robin Dreeke, były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki swemu doświadczeniu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura Śledczego Dreeke wypracowa...

Robin Dreeke Książki

Robin Dreeke to były agent oraz Szef Programu Analizy Behawioralnej FBI, a także autor licznych książek dotyczących analizy ludzkich zachowań. W Polsce wydano dotychczas dwie jego publikacje – „Jak czytać ludzi” oraz „Jak zjednać sobie ludzi”. Dreeke jest również mówcą prowadzącym wykłady o komunikacji, sprzedaży, zaufaniu i zasobach ludzkich. Stworzył skuteczne narzędzia rozwoju relacji oraz komunikacji interpersonalnej. Zanim rozpoczął pracę w FBI, służył w amerykańskich marines.

Behawiorysta w FBI

Autor „Jak czytać ludzi” przez ponad 30 lat badał zachowania i stosunki międzyludzkie. Jego zdolność do korzystania ze wskaźnika inteligencji emocjonalnej (EQ-I 2.0), instrumentu rozeznania osobistego (PDI) jest potwierdzona uzyskanymi certyfikatami. Jako dowódca był odpowiedzialny za ponad 200 rekrutów w Południowej Karolinie. To podczas tej pracy nauczył się podstaw wpływu i przywództwa.

W 1997 roku rozpoczął pracę w FBI jako behawiorysta. Napisał wiele artykułów do biuletynu FBI Law Enforcement. Przeszedł wiele szkoleń w dziedzinie psychologii społecznej i praktycznego zastosowania nauk leżących u podstaw rozwoju relacji.

Robin Dreeke – ekspert w sztuce komunikacji międzyludzkiej

Przez lata obserwacji i badań zachowań niewerbalnych, wykorzystywanie poznanych wskaźników, a także własnych unikalnych technik, Robin Dreeke stworzył własne, wysoce efektywne narzędzia dla komunikacji interpretowanej.

Obecnie autor „Jak czytać ludzi” jest szanowanym ekspertem i mówcą uczącym o sztuce komunikacji międzyludzkiej. Przedstawiane przez niego umiejętności mogą być wykorzystywane na co dzień w relacjach osobistych i biznesowych.

Dreeke założył organizację oferującą szkolenia, People Formula LLC, której jest prezesem. Oprócz tego prowadzi seminaria i warsztaty dla organizacji wojskowych, rządowych i prywatnych.

Jak czytać ludzi – radzi agent FBI

„Jak czytać ludzi – radzi agent FBI” to pierwsza publikacja Robina Dreeke’a, jaka ukazała się w polskim tłumaczeniu. Tytuł ten jest kluczem do odczytywania intencji, motywacji i dążeń innych ludzi. Dreeke dzieli się w niej wypracowanym przez siebie systemem pozwalającym zdiagnozować i w konsekwencji przewidzieć ludzkie zachowania. Autor pokazuje, że można przewidzieć czyjeś zachowanie stosując odpowiednią strategię, logikę i spostrzegawczość.

Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI

Kolejna książka autora dostępna na polskim rynku wydawniczym to „Jak zjednać sobie ludzi”. Robin Dreeke pokazuje w niej, że innych ludzi trzeba traktować tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Bazując na własnych doświadczeniach zdobytych podczas pracy jako oficer marines, agent FBI i szef Programu Analizy Behawioralnej FBI, dzieli się z czytelnikami metodami pozwalającymi w skuteczny sposób radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym.

Cykl Robina Dreeke’a „Inwestuj w siebie”

Obie książki Robina Dreeke’a ukazały się w Polsce nakładem wydawnictwa Kompania Mediowa, w serii „Inwestuj w siebie”. „Jak czytać ludzi” to pierwsza książka cyklu, a „Jak zjednać sobie ludzi” jest ósmą i zarazem najnowszą publikacją, jaka ukazała się w jego ramach. Pozostałe tytuły z serii „Inwestuj w siebie” to „Nawyki bogatych i biednych” Michaela Yardney’a i Toma Corley’a, „Jak przeżyć koniec świata. Plan na niepewne czasy” Jamesa Wesley’a Rawlesa, „Jak nie bać się żyć. Sztuka panowania nad lękiem” Tima Cantophera, „Bogate dzieci. Poradnik dla mądrych rodziców” Toma Corley’a oraz „Na zdrowy rozum. Dlaczego podejmujemy nieracjonalne decyzje” Oriego Brafmana i Roma Brafmana.

W księgarni internetowej Woblink znajdziecie książki Robina Dreeke’a w formie ebooka, audiobooka i książek papierowych.

Źródło zdjęcia: images.app.goo.gl/epw7MzEP94N6w45J8

Co to jest książka?

Książka jest dokumentem piśmienniczym, obszernym zazwyczaj zapisem wszelkiej ludzkiej myśli. Występuje w postaci wielostronicowej publikacji o określonej liczbie stron i trwałym charakterze.

Postać dzisiejszej książki drukowanej ma formę kodeksu będącego zbiorem kartek połączonych grzbietem. Taki sposób utrwalania zapisu w momencie upowszechnienia pergaminu zastąpił wcześniejszą formę dokumentu piśmienniczego, jakim był zwój.

Według definicji Słownika języka polskiego PWN książka jest złożonym oraz oprawionym arkuszem papieru zadrukowanym tekstem o charakterze literackim, użytkowym bądź naukowym. Jednak współcześnie definicja ta powinna zostać poszerzona o książki elektroniczne będące cyfrowym odpowiednikiem tych drukowanych. Do książek elektronicznych zaliczane są zarówno ebooki, jak i audiobooki. Treść utrwaloną w formie elektronicznej można odczytać za pomocą odpowiedniego oprogramowania na laptopach, tabletach, smartfonach, a przede wszystkim na przeznaczonych do tego celu czytnikach.

E-książki odgrywają bardzo dużą rolę. Podjęty jakiś czas temu proces digitalizacji książek umożliwia dostęp do światowych zasobów wiedzy znacznie większej liczbie osób. Zbiory ksiąg to niepodważalne światowe dziedzictwo kultury, jednak ze względu na ograniczoną możliwość szybkiego dostępu do przechowywanych w księgozbiorach publikacji, a także brak możliwości jakiegokolwiek dostępu do dzieł o znacznej wartości historycznej proces digitalizacji daje szansę na udostępnianie światowych dzieł szerokiej masie odbiorców.

Czym wyróżnia się dana okładka (oprawa)?

Okładka to wszystko, co zostało od zewnątrz trwale złączone ze znajdującym się w środku wkładem. Składa się z przedniej i tylnej okładziny (potocznie zwanej okładką), a także z grzbietu okładki. To właśnie okładka definiuje i określa ostateczny wygląd książki, gdyż determinuje między innymi sposób, w jaki łączą się ze sobą wszystkie kartki i jaka jest wewnętrzna budowa książki. Oprawy mogą być miękkie, twarde czy też zintegrowane – różnią się przede wszystkim wielkością, wagą, wytrzymałością oraz ceną. Przykładowo książki w twardej oprawie są większe, cięższe, bardziej wytrzymałe i droższe od tych w miękkiej.