Fragment monografii: Przedstawiona kampania zakończyła się 12 października 2013 r. ciszą referendalną. Działania obu stron wpłynęły na negatywny rezultat z punktu widzenia demokracji bezpośredniej – zbyt niska frekwencja przesądziła o uznaniu referendum za nieważne. Pomimo faktu, że doprowadzenie do takiej sytuacji było celem zwolenników Hanny Gronkiewicz Waltz, to działania jej przeciwników również odniosły sukces, przekonując zdecydowaną większość osób biorących udział w referendum do swoich racji._x000D_
_x000D_
Hubert Kuliński – student dziennikarstwa i medioznawstwa (specjalność Public Relations i marketing medialny) na Uniwersytecie Warszawskim i psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Interesuje się polityką i mediami, a jego największym zamiłowaniem są masowe koncerty muzyki popularnej i alternatywnej. Jego najnowszym obszarem badań medioznawczych są: międzynarodowe komunikowanie polityczne i komunikacja społeczna w polskim samorządzie terytorialnym.
Ebooka „Komunikowanie polityczne w kampanii referendum lokalnego”, tak jak pozostałe książki w formacie elektronicznym przeczytacie w aplikacji mobilnej Woblink
na Android lub iOS
lub na innym urządzeniu obsługującym format epub lub mobi - czytnik ebooków (Pocketbook, Kindle, inkBook itd.), tablet, komputer etc. Czytaj tak, jak lubisz!
Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również przeczytać u nas darmowy fragment ebooka. A jeśli wolisz słuchać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako audiobook (mp3).