okładka Ogród Kamili. Ebook | EPUB, MOBI | Katarzyna Michalak

Ebook

Ogród Kamili

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Kamila marzy o prawdziwej miłości, własnym domu i różanym ogrodzie. Jednak los nie jest dla niej łaskawy. Ukochany mężczyzna niespodziewanie znika, zostawiając za sobą pustkę, ból i tajemnicę, zamiast domu jest małe mieszkanko, a ogród kwitnie tylko w wyobraźni. Przed pogrążeniem się w rozpaczy ratują Kamilę ukochana ciocia i wiara w to, że marzenia się spełniają. Kamila, bliska utraty nadziei, że kiedyś i dla niej zaświeci słońce, otrzymuje niespodziewany dar od losu. Przedwojenna willa z uliczki Leśnych Dzwonków jest miejscem, o jakim marzyła. Zupełnie jakby ktoś czytał jej w myślach… Ogród Kamili to pierwsza powieść z „kwiatowej serii” bestsellerowej autorki Katarzyny Michalak. Już niedługo przeczytacie kolejne piękne opowieści o przyjaźni, miłości i wybaczeniu: Zacisze Gosi i Przystań Julii. " WEWNĄTRZ PIERWSZY ROZDZIAŁ KOLEJNEJ CZĘŚCI - "ZACISZE GOSI" - GRATIS!

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.81 MB (MOBI), 0.93 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Ewelina Józwik

Ewelina Józwik

09.09.2016, 19:24

Łatwo czytająca sie książka o miłości tej wymarzonej i niespełnionej otoczona rożnymi wypadkami losu,,, a szczególnie o przyjaźni i więzi ludzkiej,,, z chęcią sięgnęłam do drugiej części "zacisze Gosi" i wreszcie "przystań Julii" . Polecam!

Katarzyna Grymuza

Katarzyna Grymuza

12.08.2014, 14:10

Sympatyczna, wakacyjna książka, polecam również jej następną część - Zacisze Gosi

Lidia Szarna

Lidia Szarna

11.06.2014, 13:54

„Cudowna”

Książki Katarzyny Michalak mają różną tematykę, jedne przyciągają od pierwszej strony inne czyta się, bo to pani Kasia i tak głupio odłożyć książkę w połowie, przynajmniej ja tak mam. Właśnie skończyłam czytać „Ogród Kamili” i jestem tą książką bardzo dopieszczona. Spodobała mi się od pierwszych chwil, mimo iż tematyka nie okazała się odkrywcza, mimo iż czasem miałam wrażenie, że już to gdzieś było to i tak czułam zapach róż z tajemniczego ogrodu, przeżywałam z bohaterką jej chwile zwątpienia i rezygnacji w siebie. Były też chwile, że miałam ochotę potrząsnąć Kamilą żeby się wreszcie ocknęła, że kobieta nie może się tak zachowywać to również polubiłam ją ogromnie za jej nieporadność, dziecinność i romantyczne serce. Czekam z niecierpliwością na kolejną część mając nadzieję, ze zachwyci mnie tak jak to zrobiła ta książka i pozwoli odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań, które pojawiły się wraz z jej ostatnią kartką. „Ogród Kamili” jest cudownym oderwaniem się od codziennego trudu i problemów, gdzie nasza wyobraźnia szybuje w piękny świat często nierealny…ale jakże barwny i ciepły. Serdecznie polecam dla wszystkich, którzy mają w sercu cząstkę romantyzmu.