okładka Ostatnią kartą jest śmierć. Ebook | EPUB, MOBI | Anna Klejzerowicz

Ebook

Ostatnią kartą jest śmierć

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Prawdopodobnie najlepsza kobieca agencja detektywistyczna w Polsce! Weronika Daglewska, dziennikarka i autorka rubryki kryminalnej, postanawia zrobić sobie prezent - idzie do wróżki, by ta przepowiedziała jej, co ją czeka w życiu. Ekscentryczna wróżka Semiramida po rozłożeniu tarota ostrzega ją przed niebezpieczeństwem. Nieprzekonana i sceptyczna Weronika wraca do domu, by po paru miesiącach usłyszeć przez radio, że wróżka zginęła, wypadając z okna. Weronika od razu podejrzewa, że coś jest nie tak. Utwierdza ją w tym przekonaniu mąż wróżki, który prosi ją o odkrycie mordercy żony. Dziewczyna, której największym marzeniem jest posiadać agencję detektywistyczną, przyjmuje zlecenie. I tak rozpoczyna swoje pierwsze w życiu prawdziwe śledztwo. Co ją na tej drodze czeka? Gdzie kryje się bezlitosny morderca? I jakie w tym wszystkim znaczenie ma tarot?

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.31 MB (MOBI), 0.59 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Nina

Halina Grice

22.02.2016, 15:21

Jedna z pierwszych książek Pani Ani, ale ja do tej pory nie miałam okazji przeczytać. To nie jest Anna Klejzerowicz, jaką znam. Widać, że dopiero rozwija swój kunszt :) Co nie znaczy, że książka jest zła. Jest to bardzo miłe czytadełko, do połknięcia w 2 godziny. Fajnie się czyta, wątek kryminalny z tarotem w tle, no i romans :) Jest dobrze, mnie się podobało :)

Monika Walas

Monika Walas

31.12.2011, 17:51

"Ostatnią kartą jest śmierć" Anny Klejzerowicz to świetny kryminał. Trzyma w napięciu od pierwszej strony aż do zaskakującego zakończenia. Takiego rozwiązania się nie spodziewałam. Tajemnice, tarot, śmierć to według mnie idealne połączenie. Jak dołączymy do tego miłość to czytelnik nie będzie potrafił się oderwać od tej pozycji.
. To idealna pozycja na letni wieczór. Zdecydowanie pozwoli nam zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości i porwie w świat pełen tajemnic.