okładka Podpory nieba. Ebook | EPUB, MOBI | Tomasz Kopecki

E-book

Podpory nieba

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Początek akcji powieści "Podpory nieba" Tomasza Kopeckiego ma miejsce w ostatnim dniu Wielkiej Wojny, nad frontem zachodnim, gdzie dochodzi do powietrznego pojedynku pomiędzy dwoma głównymi bohaterami. Dalsza akcja rozgrywa się w Ameryce, w środowisku ludzi skażonych wojenną przeszłością. Drogi głównych bohaterów krzyżują się w jednym z powietrznych cyrków, gdzie dochodzi do wyrównania wojennych porachunków. Zasadniczym elementem powieści jest wątek sensacyjny, w który wmieszani są wszyscy bohaterowie. Wydarzenia rozgrywają się w okresie prohibicji, stymulującej rozwój światka gangsterskiego i kształtującej styl życia na granicy prawa. Wszystkie z postaci, zarówno te pierwszo- jak i drugoplanowe, zmuszone są dokonać wyborów, decydujących o finalnym przebiegu zdarzeń.Tomasz Kopecki (1963r.) ukończył w Rzeszowie studia o profilu lotniczym. Zawodowo zajmuje się pracą naukowo – dydaktyczną. Obecnie jest profesorem nadzwyczajnym Politechniki Rzeszowskiej. Szczególne miejsce w jego zainteresowaniach zajmuje lotnictwo. Zadebiutował literacko w roku 2007, powieścią „Psy i rycerze”. Jest również autorem dwu powieści z gatunku science-fiction: "Mediapolis" (2009) oraz "Świat bez granic (2011).

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

386

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.60 MB (MOBI), 0.90 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anonimowy czytelnik

08.04.2014, 12:17

Ostatni dzień Wielkiej Wojny. Ostatnia powietrzna walka ponad linią frontu.
Milkną echa krwawego konfliktu, ale nie oznacza to końca porachunków pomiędzy dwoma lotnikami. Wkrótce odnajdą się na innym niebie, ponad innym kontynentem, w świecie tych, którzy nie są w stanie zrezygnować z codziennego narażania życia.
Na błękitnej arenie powietrznego cyrku.