Zbiór trzech nowelek zimowych związanych tematycznie z „Trylogią uczuć". Młoda, piękna dziewczyna zajmująca się rysowaniem mangi wyjechała na jakiś czas do Japonii. Wiedzie tu podwójne życie, gdyż wdała się w romans z miejscowym chłopakiem, a jej partner został w Polsce. Obaj mężczyźni wiedzą o sobie, co dodatkowo komplikuje sytuację i wzmaga presję, by Anna zdecydowała się wreszcie na któryś scenariusz. Dziewczyna nie może jednak znaleźć w sobie siły i pewności co do właściw...
"Papierowy księżyc" został napisany jako alternatywna wersja zakończenia powieści „Niczyja", ostatecznie funkcjonuje jednak jako osobna nowela. Ann jest rozdarta między Taro a Kenjim. Z jednej strony bezpieczeństwo i stabilizacja, z drugiej - dreszczyk emocji i świeżość uczucia. Zamiast stawić czoła problemom i wyplątać się z kłopotliwego, raniącego wszystkich układu, Ann ucieka przed odpowiedzialnością, a w jej głowie kłębią się pytania: którego z mężczyzn bardziej kocha? C...
Ann, bohaterka powieści "Niczyja", wciąż lawiruje między związkami z dwoma mężczyznami. Taro zaczyna mieć dość i postanawia sam przerwać fatalną relację, wyjeżdżając do Ameryki. Pod jego nieobecność związek Ann i Kenja nabiera prędkości. Para zaczyna starania o dziecko, planuje ślub. Niby wszystko układa się szczęśliwie, ale Ann traci zainteresowanie bieżącymi wydarzeniami, coraz bardziej osuwa się w melancholię. Gdy Taro wraca do Japonii, jej serce znów zaczyna bić szybciej....
To co się stało, to nie była niczyja wina. Stało się i tyle. Teraz, będąc na rozdrożu, nadal nie wiedziałam, co dalej. Niczyja wina, że nie umiałam wybrać! Niczyja, że nie wiedziałam, którego bardziej kocham, bo kochałam obu! I choć ponoć to niemożliwe, moje serce było złamane na dwie części, a każda z nich należała do innego. Jeden urzekł mnie swoją delikatnością, czułością i urokiem. Drugi był niczym torpeda. Niczym otchłań, wciągnął mnie granat jego spojrzenia i uton...
Ebooki to książki, których treść została zapisana w formie elektronicznej. Są nazywane również e-książkami, publikacjami elektronicznymi czy książkami elektronicznymi. Ebooki można odczytywać na komputerach i laptopach, ale są one przeznaczone głównie do czytania na urządzeniach przenośnych takich jak smartfony, tablety i przede wszystkim czytniki książek elektronicznych. Ebooki posiadające swoje pierwowzory w formie papierowej są jej odwzorowaniem. Posiadają wszystkie elementy obecne w „tradycyjnej” wersji, takie jak okładkę, ilustracje, spis treści, przypisy itp.
Niepodważalną zaletą ebooków jest to, że w odróżnieniu od drukowanej książki można w nich zmieniać rodzaj oraz wielkość czcionki, formatować tekst, a w zależności od posiadanego czytnika istnieje też możliwość wyszukiwania pojedynczych słów w tekście, dodawania zakładek i robienia notatek.
Ebooki są dostępne w wielu formatach. Najpopularniejsze z nich, będące standardem dla publikacji elektronicznych, to EPUB, MOBI i PDF.
To nowoczesny format będący standardem publikacji ebooków. Format EPUB umożliwia zmienianie wielkości fontu, co pomaga dopasować jego rozmiar do ekranu. Ebooki w tym formacie najlepiej odczytywać na urządzeniach posiadających ekran eINK (elektroniczny papier), chociaż można je odczytać także na smartfonie czy tablecie. Format EPUB jest możliwy do odczytania na komputerze, jednak do tego celu konieczne jest zainstalowanie właściwego oprogramowania.
Jest formatem ebooków wykorzystywanym przez czytniki firmy Amazon – Kindle (oraz na innych urządzeniach i programach dostępnych na rynku). Publikacje MOBI są zapisane w formacie Mobipocket, można więc pobrać je na dowolny sprzęt elektroniczny posiadający oprogramowanie umożliwiające odczytanie plików MOBI. Format ten jest oparty na języku HTML, dlatego jego wyświetlanie jest możliwe na urządzeniach mobilnych.
To format zapewniający taki sam wygląd strony jak w wersji papierowej – w tym formacie podział na strony jest sztywny. PDF służy do długoterminowego archiwizowania elektronicznych danych i może być odczytywany na większości komputerów, laptopów, smartfonów, czytników czy tabletów.