Cyprian Kosiński - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
    Promocja
    okładka Wczoraj, dziś, jutro…, Książka | Cyprian Kosiński

    Zbiór nowel, których autor stara się odnaleźć odpowiedź na pytania, czym jest szczęście i jak je w życiu osiągnąć. Jego doświadczenie i wiedza są inspiracją do głębokich refleksji i zaskakujących rozwiązań.

    Promocja
    okładka Afrykański Polonez, Książka | Cyprian Kosiński

    Takiej książki nie napisał dotąd żaden polski podróżnik czy reporter. Cyprian Kosiński przedstawia Czarny Ląd widziany „od środka”, oglądany oczami kogoś, kto przez 30 lat żył i pracował wśród Afrykańczyków, gościł w ich domach, został dopuszczony do ich rytualnych tajemnic plemiennych, obserwował miejscowe zwyczaje, obrzędy oraz przesądy.

    Promocja
    okładka Niezwykła podróż przez życie, Książka | Cyprian Kosiński

    &Gdyby ode mnie zależało nazwałbym ten tomik &Opowiadania z autopsji; albo &Wojownik;. Bo wszystko, o czym pisze Cyprian Kosiński wydarzyło się naprawdę. Niektórzy już tak mają: ludzie do nich lgną. A do Cypriana... zabójca Rasputina - książę Jusupow. Nie wierzycie? Przeczytajcie!;

    Promocja
    okładka Niezwykła podróż przez życie, Książka | Cyprian Kosiński

    "Gdyby ode mnie zależało nazwałbym ten tomik "Opowiadania z autopsji" albo "Wojownik". Bo wszystko, o czym pisze Cyprian Kosiński wydarzyło się naprawdę. Niektórzy już tak mają: ludzie do nich lgną. A do Cypriana... zabójca Rasputina - książę Jusupow. Nie wierzycie? Przeczytajcie!".

    Promocja
    okładka Afrykański Polonez, Książka | Cyprian Kosiński

    Takiej książki nie napisał dotąd żaden polski podróżnik czy reporter. Cyprian Kosiński przedstawia Czarny Ląd widziany od środka, oglądany oczami kogoś, kto przez prawie 30 lat żył i pracował wśród Afrykańczyków, gościł ich w domach, a nawet został dopuszczony do ich rytualnych tajemnic plemiennych. Autor przyjaźnił się m.in. z królem plemienia Bakuba, wszechwładnym generałem Bumbą, prawą ręką prezydenta Mobutu, wybitnym rzeźbiarzem zairskim Liyolo, a także z ubogimi rybakami...