Homofobiczne zniewagi doprowadzają do bijatyki między podwładnymi Mookyula i mężczyznami z Gangbuk. Niestety obrona honoru może drogo kosztować Ewona i resztę. W takim właśnie momencie do pogrążonego w chaosie biura powraca Mookyul. Sytuacja staje się na tyle poważna, że młody szef ściąga swój zegarek. To może oznaczać tylko jedno: nadszedł czas na przemoc.
Gdyby tylko wiedział, że całe to zamieszanie zostało wywołane przez Ewona…
Ewon, nieco przytłoczony mieszkaniem pod jednym dachem z Mookyulem, postanawia trochę odpocząć od wysokiego standardu życia. Zamiast wykwintnej restauracji odwiedza zwyczajny bar. I wszystko byłoby w najlepszym porządku, gdyby nie to, że Mookyul postanawia mu towarzyszyć. Na domiar złego na miejscu Ewon spotyka kilku swoich przyjaciół. Kiedy już myśli, że nic gorszego nie może się wydarzyć, jeden ze znajomych wyznaje uczucia, jakie do niego żywi.
iho, który przyłapał młodego szefa gangu i Ewona podczas intymnego „sam na sam”, postanawia się zemścić. Wyznaje Mookyulowi, że zaangażował się w związek z nim tylko po to, by odegrać się na niewiernym kochanku. Przytłoczony całą sytuacją Ewon rzuca pracę w biurze mafii i zaszywa się w swoim nędznym mieszkaniu. Jak długo Mookyul zdoła wytrzymać bez pyskatego chłopca na posyłki?
Oto historia trzech mężczyzn, rozgrywająca się za zamkniętymi drzwiami biura gangu: Ewona Junga (który z powodu skoku w bok stał się chłopcem na posyłki seulskiej mafii), Jiho SIna (żądnego zemsty byłego chłopaka Ewona) oraz Mookyula Euna (wybuchowego szefa gangu).
Czy pod zamordystycznymi rządami Mookyula Ewon, ze swoją niewyparzoną gębą, ma szanse na przetrwanie?
Ewon staje się odpowiedzialny za sprawy finansowe w Towarzystwie Kredytowym Seahan. Jeden z podwładnych Mookyula prosi go o pomoc w pewnej delikatnej sprawie i przy tej okazji Ewon przekonuje się, jak daleko człowiek jest w stanie posunąć się w imię miłości i pieniędzy. W międzyczasie Mookyul zaczyna sobie uświadamiać podobieństwo między Ewonem a wspomnieniem chłopca z dalekiej przeszłości. Los czasem płata figle, a nawet najmniejsze, pozornie nic nieznaczące decyzje mogą mi...
Książka jest dokumentem piśmienniczym, obszernym zazwyczaj zapisem wszelkiej ludzkiej myśli. Występuje w postaci wielostronicowej publikacji o określonej liczbie stron i trwałym charakterze.
Postać dzisiejszej książki drukowanej ma formę kodeksu będącego zbiorem kartek połączonych grzbietem. Taki sposób utrwalania zapisu w momencie upowszechnienia pergaminu zastąpił wcześniejszą formę dokumentu piśmienniczego, jakim był zwój.
Według definicji Słownika języka polskiego PWN książka jest złożonym oraz oprawionym arkuszem papieru zadrukowanym tekstem o charakterze literackim, użytkowym bądź naukowym. Jednak współcześnie definicja ta powinna zostać poszerzona o książki elektroniczne będące cyfrowym odpowiednikiem tych drukowanych. Do książek elektronicznych zaliczane są zarówno ebooki, jak i audiobooki. Treść utrwaloną w formie elektronicznej można odczytać za pomocą odpowiedniego oprogramowania na laptopach, tabletach, smartfonach, a przede wszystkim na przeznaczonych do tego celu czytnikach.
E-książki odgrywają bardzo dużą rolę. Podjęty jakiś czas temu proces digitalizacji książek umożliwia dostęp do światowych zasobów wiedzy znacznie większej liczbie osób. Zbiory ksiąg to niepodważalne światowe dziedzictwo kultury, jednak ze względu na ograniczoną możliwość szybkiego dostępu do przechowywanych w księgozbiorach publikacji, a także brak możliwości jakiegokolwiek dostępu do dzieł o znacznej wartości historycznej proces digitalizacji daje szansę na udostępnianie światowych dzieł szerokiej masie odbiorców.
Okładka to wszystko, co zostało od zewnątrz trwale złączone ze znajdującym się w środku wkładem. Składa się z przedniej i tylnej okładziny (potocznie zwanej okładką), a także z grzbietu okładki. To właśnie okładka definiuje i określa ostateczny wygląd książki, gdyż determinuje między innymi sposób, w jaki łączą się ze sobą wszystkie kartki i jaka jest wewnętrzna budowa książki. Oprawy mogą być miękkie, twarde czy też zintegrowane – różnią się przede wszystkim wielkością, wagą, wytrzymałością oraz ceną. Przykładowo książki w twardej oprawie są większe, cięższe, bardziej wytrzymałe i droższe od tych w miękkiej.