okładka Budda z przedmieścia. Ebook | EPUB, MOBI | Hanif Kureishi

Ebook

Budda z przedmieścia

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Kiedy Karim przeprowadza się do multikulturowego Londynu, jego życie zaczyna nabierać blasku. Nigdy nie było szare – z matką Angielką, bratem w damskich ciuszkach, ojcem z Pakistanu i jego szaloną kochanką nie da się nudzić. Ale Londyn zanurzony w mrocznej muzyce punk rocka i balansujący na granicy rewolucji obyczajowej wprowadza go w świat wyzwolony: seksu, narkotyków i sztuki eksperymentalnej. Karim rodzi się na nowo. W debiutanckiej powieści, która przyniosła mu sławę i miano skandalisty, Kureishi wraca do czasów swojej młodości. Komiczna historia o dojrzewaniu w świecie multikulti i czuła ironia, z jaką przygląda się poszukiwaniom własnej tożsamości – to znak rozpoznawczy autora Buddy z przedmieścia."

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.60 MB (MOBI), 0.89 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Jonasz Wrzeszcz

Jonanna Wrzeszcz

15.06.2015, 11:41

Język i styl tej książki jest do niepodrobienia! Zachłanne pisarstwo, chcące opisać wszystko, nieobawiające się żadnego tematu, traktujące wszystkie kwestie z równym zainteresowaniem i uwagą oraz dawką ironii.

Anna Wrzos

Anna Wrzos

15.06.2015, 11:11

Energetyczna książka, tyle się w niej dzieje. Od pierwszego zdania wiemy już, że nie będzie to tradycyjna powieść, a wielokulturowa szkatułka z wieloma tematami,obrazująca poszukiwania siebie i tożsamości głównego bohatera. Niesamowita książka!