okładka Ekożona. Ebook | EPUB, MOBI | Michal  VieweghPromocja

Ebook

Ekożona

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Zabawna powieść o kobietach i mężczyznach. Tę książkę kupił co setny Czech! Ekożona stawia wiele aktualnych pytań: Czego oczekujemy od swoich partnerów? Jakie jest znaczenie porodu naturalnego? Co tak naprawdę oznacza życie w zgodzie z naturą i z samym sobą? Czy naturalny jest na przykład ogród? Albo małżeństwo? Poruszane przez autora poważne tematy zostały ubrane w brawurową narrację. Szczerość, autoironia i humor sprawiają, że mamy do czynienia z powieścią niezwykle inteligentną i nowoczesną. Ta książka rozbawi i pozwoli dowiedzieć się wiele o płci przeciwnej - zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

240

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.69 MB (MOBI), 0.66 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Barbara

Barbara Pijanowska

02.01.2016, 19:52

Trochę przypomina "Kolonię karną" Tomasza Jastruna. Podobna tematyka (coraz modniejsza) czyli analiza powolnego acz trwałego rozpadu małżeństwa. Jednak o ile u Jastruna już ogarniała mnie irytacja to książkę Viewegha czytało się świetnie do końca. Dobry styl, akcja no i najważniejsze - poczucie humoru. Nawet najgorszy mąż z tą cechą wygrywa.
Mimo wszystko po przeczytaniu ogarnia człowieka smutek - czyżby trwałe i szczęśliwe małżeństwo nie było już możliwe?