okładka Pogromca lwów. Ebook | EPUB, MOBI | Camilla Läckberg, Inga SawickaPromocja

Ebook

Pogromca lwów

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Camilla Läckberg w szczytowej formie! Recenzenci i czytelnicy są zgodni, warto było czekać!

Styczeń, mroźna Fjällbacka. Z lasu wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu wybiega półnaga dziewczyna. Kierowca nie jest w stanie jej wyminąć. Ciężko ranna nastolatka umiera w szpitalu.

Patrik Hedström otrzymuje powiadomienie o wypadku, gdy już wiadomo, że potrącona dziewczyna to Victoria, która cztery miesiące temu zaginęła, wracając do domu ze szkółki jeździeckiej. Okazuje się, że padła ofiarą okrutnych zabiegów, co gorsza, nie tylko ona.

W tym samym czasie Erika Falck bada sprawę sprzed lat, rodzinną tragedię, która skończyła się śmiercią ojca rodziny. Odwiedza w więzieniu jego żonę, skazaną za morderstwo, ale nie może się od niej dowiedzieć, co się wtedy tak naprawdę wydarzyło. Erika czuje, że coś się nie zgadza, że kobieta coś ukrywa. Wydaje się również, że przeszłość kładzie się cieniem na teraźniejszości…

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.21 MB (MOBI), 1.24 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Magdalena Pałka

14.08.2015, 03:13

„warto sięgnąć”

Książka ciekawa i wciągająca, choć dla amatorów kryminałów może być przewidywalna. Ciężko się oderwać, bo świadomość, że każdy następny akapit prowadzi coraz bliżej rozwiązania zagadki nie daje spokoju. Styl pisania lekki, choć wielowątkowość może czytelnika nieco irytować, szczególnie przez pierwszych kilkadziesiąt stron, później jednak wszystkie historie układają się w jedną całość. Była to moja pierwsza książka tej autorki i z pewnością nie ostatnia.