okładka Sokół. Ebook | EPUB, MOBI | Dominik W. RettingerPromocja

Ebook

Sokół

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

„Sokół” to najlepsza książka sensacyjna od czasów „Nielegalnych” Vincenta V. Severskiego. Polski kontrwywiad wojskowy trafia na ślad grupy terrorystycznej przygotowującej zamach na wielką skalę. Terroryści zostają namierzeni, a sytuacja wydaje się opanowana. Do czasu. Kilka lat wcześniej pułkownik Karol Siennicki natrafił w Afganistanie na ślad podwójnego agenta. „Sokół”, oficer wywiadu wyszkolony przez PRL-owskie służby, po transformacji ustrojowej zapadł się pod ziemię. Wygląda jednak na to, że nadal działa, a złapanie go jest jedyną szansą na ocalenie setek tysięcy ludzi. Czujesz się bezpiecznie? Myślisz, że w Polsce nie ma terrorystów? A jeśli się mylisz? Dominik W. Rettinger – polski pisarz i scenarzysta. Napisał scenariusze między innymi do serialu „Ekipa” (2007) i filmu „Kamienie na szaniec” (2014). Na swoim koncie ma nominację do nagrody Złota Kaczka za najlepszy scenariusz filmowy – do filmu „1 000 000 $”. W 2014 roku ukazała się jego powieść „Klasa”. Po rozgłosie, jaki zdobyła, prawa do jej wydania zostały sprzedane do trzech krajów.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.88 MB (MOBI), 1.45 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Piotr Garbacz

07.06.2016, 12:10

Przesada z tym porównaniem do książek V Severskiego. Sporo naiwności, uproszczeń. Choć można znaleźć odniesienia do rzeczywistości. Niby fikcja ale musi zawierać trochę realizmu. Generalnie można przeczytać aby zobaczyć jak rozwija się nasz krajowy rynek powieści szpiegowsko - sensacyjnych.