okładka Więcej czerwieni. Ebook | EPUB, MOBI | Katarzyna PuzyńskaPromocja

Ebook

Więcej czerwieni

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

W Lipowie lato w pełni. Na polach rozpoczynają się żniwa, a w sadach dojrzewają jabłka. Młodszy aspirant Daniel Podgórski czuje, że znalazł się w najlepszym momencie swojego życia. Tymczasem w okolicach sennego zazwyczaj Lipowa zostają zabite dwie młode kobiety. Sprawca okaleczył brutalnie ich ciała. Policja kryminalna z Brodnicy podejrzewa, że oba zabójstwa mogą być dziełem seryjnego mordercy. Podgórski dołącza do ekipy śledczej prowadzonej przez kontrowersyjną komisarz Klementynę Kopp. Policja stara się znaleźć punkty wspólne pomiędzy obiema ofiarami i stworzyć profil zabójcy. Brak postępów w śledztwie zbiega się z kłopotami w życiu prywatnym policjanta. Czy Podgórski odkryje, jaki jest prawdziwy cel mordercy? Czy uda się w porę zapobiec śmierci kolejnej kobiety?

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog, z zawodu nauczyciel akademicki na wydziale psychologii, z powołania pisarz. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi trzema psami i jeździ konno. Uwielbia Szwecję i Hiszpanię. Debiutowała doskonale przyjętą książką „Motylek”, która rozpoczyna sagę o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. 

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.05 MB (MOBI), 0.61 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Magdalena Herbertson

Magdalena Herbertson

12.04.2016, 01:38

„Sekta, miłośc, zemsta...”

Fantastyczna książka! Sam tytuł mnie już zafascynował. Trzecia część Sagi o policjantach z Lipowa ale bez Klementyny i Weroniki tym razem. Celowy zabieg, moim zdaniem, aby bardziej uwypuklić problem i zagadkę z przeszłości, którą jest śmierć Daniela ojca, też policjanta, który zginął kiedyś w porzaże. Kolejne podpalenie, kolejne morderstwo a w tle absolutnie fantastyczna historia o sekcie, i zemście. Do tego "Wrzosowo", dom wynajmujący pokoje, w którym kiedyś był niesławny pożar ; przypomina mi tło z powieści Agathy Christie... Nie przypadkowo zapewne, bo Katarzyna Puzyńska często wymienia Królową Kryminałów jako swoją idolkę. Wątek sekty natomiast kojarzy mi się klimatycznie z Sagą o Ludziach Lodu lub ogólnie z jakimiś tajemniczymi ruinami w Skandynawii (nota bene autorka uwielbia kryminały z dalekiej północy). A może to przez tajemniczą obecność Szwedów w Lipowie? Słowami dwoma, polecam bardzo!