okładka Z ogniem we krwi ebook | epub, mobi | Kat Delacorte

Pobierz za darmo fragment ebooka

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Z ogniem we krwi ebook

6,5

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Dodano do koszyka

Koszyk

Opis treści

Wyjątkowy, trzymający w napięciu romans paranormalny! Wejdź w labirynt tajemniczych uliczek włoskiego Castello, miasta, w którym zasady ustalają skłócone klany

W Castello od pokoleń trwa brutalna wojna klanów. Jedność podzielonemu miastu zapewnia tajemniczy przywódca, zdeterminowany, by utrzymać w nim porządek i… „czystość”. Bez względu na koszty.

Lilly jest zmuszona przeprowadzić się do Castello. Szybko poznaje tam zbuntowaną Lizę, ponurego Nica i wrażliwego Christiana – i od razu czuje, że łączy ją z nimi coś więcej. Lilly wie jednak, że w mieście, w którym miłość prowadzi do zguby, nie można nikomu ufać. Nawet sobie.

A kiedy co miesiąc przychodzą zrobić ci test krwi, lepiej być tylko i wyłącznie człowiekiem…

Lektura obowiązkowa dla fanów „These Violent Delights”, „Mrocznych umysłów” i książek V.E. Schwab!

*

Zaskakująco oryginalna. Czytelników wciągną bez reszty szalony konflikt walczących rodzin, zakazana moc i chwytający za serce romans – Lyndall Clipstone, autorka Lakesedge

Szczegółowe informacje na temat ebooka Z ogniem we krwi

Opinie i oceny ebooka Z ogniem we krwi

6,5

70 ocen / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Z ogniem we krwi

Z ogniem we krwi

Kat Delacorte,

Ocena czytelników

6,5

70 ocen wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena: