okładka Alfie Bloom i złodziej talizmanu książka | Kent Gabrielle

Pobierz za darmo fragment ebooka

Produkt chwilowo niedostępny

Alfie Bloom i złodziej talizmanu książka

7,6

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja -25%

Produkt niedostępny

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Opis treści

Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla!

Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale na jego drodze pojawiło się także wiele niebezpieczeństw o jakich nawet mu się nie śniło. Lokaj Ashford zostaje porwany w środku nocy a sam zamek wystawiony jest na ogromne zagrożenie. Uwięziony w zamku z przyjaciółką i dwoma kuzynami Alfie musi bronić swego dziedzictwa oraz zapobiec upadkowi… całej Anglii!

Szczegółowe informacje na temat książki Alfie Bloom i złodziej talizmanu

Opinie i oceny książki Alfie Bloom i złodziej talizmanu

7,6

44 oceny / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Alfie Bloom i złodziej talizmanu

Alfie Bloom i złodziej talizmanu

Kent Gabrielle,

Ocena czytelników

7,6

44 oceny wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena:
    • Alfie Bloom i złodziej...

      Książka. Oprawa miękka

      29,99 zł  

    • bumerang