Opis treści
Witaj, dziękuję że jesteś.
Oto teraz oddaję w Twoje ręce, drogi Czytelniku, mój pierwszy tomik poezji...
Tomik, który... szepcze o CZŁOWIEKU i jego wewnętrznym świecie.
Tomik, który - mam nadzieję - utożsami się z Twoim sercem.
I wreszcie, tomik, który może być zinterpretowany dowolną ścieżką emocjonalną.
Taką, by móc zatopić się we własnej prawdzie i zapomnieć o jakże przemijającej postaci tego świata - chociaż na chwilę, ponieważ to jeden z najpiękniejszych stanów, w jakich może znaleźć się CZŁOWIEK.