Strona głównaChevron w prawo Bumerang

Bumerang

Powiedz znajomym, że w Woblinku każde 10 zł wraca jak bumerang!
Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie Element baneru przedstawiającego kobietę na kanapie
Liczba 1

KUPUJESZ DOWOLNĄ KSIĄŻKĘ

Ebook? Audiobook? Papier? Nie ma to znaczenia. Bumerang pozwala Ci kupować taniej książki w każdym formacie.

Książka
Liczba 2

DOSTAJESZ KOD O WARTOŚCI 10 ZŁ ZA KAŻDE WYDANE 10 ZŁ

Tak, dobrze liczysz. Jeśli kupisz książki za 50 zł, dostaniesz od nas 5 kodów o wartości 10 zł każdy. Czyli 50 zł na kolejne zakupy!

Ilustracja kodu bumerang
Liczba 3

KUPUJESZ TANIEJ KOLEJNĄ KSIĄŻKĘ

Kod obniża cenę kolejnej książki o 10 zł (do ceny nie niższej niż 14,90 zł). Kody nie łączą się z innymi promocjami. Rabat naliczany jest od ceny regularnej.

Ilustracja portfela

PIERWSZY ZA DARMO

Legenda głosi, że najlepiej uczyć się poprzez praktykę. Dlatego każda osoba, która chce przetestować działanie Bumeranga, dostanie od nas kod o wartości 10 zł. Kod będzie ważny przez 24 godziny. Bierzcie i ćwiczcie!

Zdobądź darmowy kod!
Książka
×

Skopiuj swój kod:

BUMERANG Naciśnij, by skopiwać kod

Jak skorzystać z kodu?

SAMO SIĘ ROBI

Przy każdych zakupach na Woblink system sam informuje Cię o dostępnych dla Ciebie kodach i podpowiada ten, którego ważność kończy się najszybciej! To my przypominamy Tobie, że możesz kupić taniej, a nie liczymy na to, że zapomnisz :)

Pole wpisania kodu rabatowego

OSZCZĘDNOŚCI POD KONTROLĄ

W koszyku zakupowym otrzymujesz zawsze informację, ile kodów dostaniesz za zamówienie. Możesz planować zakupy również pod kątem przyszłych oszczędności :)

Potwierdzenie wpisania kodu rabatowego

ZAWSZE POD RĘKĄ

Wszystkie Twoje kody są dostępne na Twoim profilu, również w aplikacji mobilnej! Nigdy więcej szukania kodów po mailach, smsach czy newsletterach :)

Menu kodu rabatowego

Co musisz wiedzieć??

Czy kod może się zmarnować?

Może, ale nie musi. Kody Bumerang są ważne przez 89 dni od momentu otrzymania. Obawiasz się, że nie zdążysz ich wykorzystać? Spokojnie! Możesz przekazać je komuś bliskiemu!

Czy da się zdobyć więcej kodów za darmo?

Da się! Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera, a pierwsze 5 kodów, o łącznej wartości 50 zł otrzymasz zupełnie za darmo. Zapisuj się!

Czy korzystanie z Bumeranga może prowadzić do uzależnienia od książek?

Tak. Znane są przypadki, że użytkownicy Woblinka dzięki kodom Bumerang popadają w nałóg czytania książek. Zwykle zaczyna się od ebooków, a kończy na audiobookach (słuchanych „tylko w aucie”) i drukowanych książkach kupowanych „na prezent”. W takiej sytuacji zalecamy skorzystanie z naszej grupy wsparcia na Facebooku lub kontakt z konsultantem, który doradzi jak zdławić w sobie poczucie winy i cieszyć się lekturą.

Element baneru Element baneru Element baneru
Zgarnij 50 zł na książki
za zapis do newslettera
i bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami!